יותר חברות ביטוח אמריקאיות עוברות לעבוד עם סוכנים עצמאיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גדל מספר חברות הביטוח האמריקאיות המשנות את מודל הפעילות עם סוכני הביטוח. החברות עוברות יותר ויותר לעבוד עם מודל של סוכני ביטוח עצמאיים, במקום הסוכנים הביתיים.

חברת הביטוח האמריקאית The Columbus, הפועלת מבסיסה באוהיו, החליטה ליישם את המודל של סוכני הביטוח העצמאיים. היישום של המעבר למודל זה יושלם בשנת 2020. החברה משווקת פוליסות ביטוח בשורה של ענפי הביטוח כביטוחי רכב, ביטוח דירות ובתים, ביטוח נכסים מסחריים וביטוחי חיים. עד עתה, החברה שיווקה את מוצרי הביטוח גם באמצעות סוכני הבית וגם סוכנים עצמאיים.

יש כבר עשרת אלפים סוכני ביטוח עצמאיים ברחבי ארה"ב העובדים גם עם החברה. לפי נתוני החברה, יש לה כאלפיים סוכנים ביתיים. הם יוכלו להיקלט במערך סוכני הביטוח העצמאיים. בדרך זו רוצה חברת הביטוח מאוהיו להתייעל
ולהשתחרר מהאחזקה של אלפי סוכני הביטוח הביתיים.

פוליסת ביטוח חדשה המיועדת למפליגים בחופשות שייט

קבוצת הביטוח של קונצרן הענק האמריקאי ברקשר האתוואי, שבבעלות המיליארדר וורן באפט, השיקה פוליסת ביטוח חדשה. היא מיועדת למספר הגדול של המפליגים בסיורי הנופש באניות המפוארות.

עד 750 אלף דולר להוצאות פינוי רפואי | צילום: shutterstock

הפוליסה Wave Care נועדה לספק את צרכי הנופשים. פוליסת הביטוח החדשה כוללת: כיסוי עד 750 אלף דולר להוצאות פינוי רפואי; כיסוי של עד 75,000 דולר למימון טיפול רפואי; תשלום פיצוי של 500 דולר לשיבושים בהפלגה באם המבוטח תקוע יותר מ־5 שעות; פיצוי על ביטול ההפלגה, איחור בהגעה לטיסת המשך ופיצוי על אובדן מזוודה (סעיף זה מותנה בכך שהפוליסה נרכשה לפחות 15 יום ממועד ההפלגה); מתן סיוע גלובלי למבוטחים 24 שעות ביממה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email