יישום חדש של מגדל מאפשר הצטרפות לפוליסת חיסכון באמצעות האינטרנט

בקבוצה מדגישים כי כל לקוח שיצטרף לפוליסה עצמאית יופנה מיידית לסוכן ביטוח שילווה אותו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת מגדל פיתחה יישום המאפשר ללקוחותיה הצטרפות קלה ומהירה לפוליסת מגדל קשת לפרט. באמצעות היישום החדש, שנמצא באתר מגדל, הכולל גם סימולטור להמחשת תחזית הצבירה הצפויה, אפשר לרכוש ולהפיק באופן מלא פוליסה בחמישה שלבים.

סמנכ“ל השיווק של מגדל תומר רובינשטיין הבהיר כי ”על אף שההצטרפות נעשית על ידי הלקוח באופן עצמאי, כל לקוח חדש מופנה אוטומטית בתום הרכישה לקבלת ליווי של סוכן ביטוח מקצועי ואישי מקרב סוכני מגדל. גם לקוח שאינו נוקב בשמו של סוכן הביטוח מקבל הודעה כי מגדל תמנה לו סוכן ביטוח, שיעניק לו את הליווי המקצועי. סוכני מגדל יוכלו להטמיע את תהליך הרכישה באתר האינטרנט שלהם, ולגייס באמצעותו לקוחות באופן אוטומטי ישירות אליהם“.

פוליסת מגדל קשת לפרט מיועדת לחיסכון והיא מאפשרת לכל לקוח להפקיד כספים בהפקדות חודשיות שוטפות, החל ב-200 שקל, או בהפקדות חד פעמיות, כאלטרנטיבה לחיסכון או השקעה בבנק. הפוליסה מעניקה ללקוח שליטה מלאה בכספו בכל רגע נתון באמצעות מעקב מתמיד על ביצועי החיסכון (תשואת מסלול ההשקעה שנבחר), מעבר חופשי בין מגוון מסלולי השקעה, ונזילות של כספי החיסכון בכל עת.

לדברי מנכ“ל מגדל עופר אליהו, ”מגדל ממשיכה להיות מחויבת לשדרג את ארגז הכלים של סוכניה, ולסייע להם להעמיק את הקשרים העסקיים שלהם עם לקוחותינו המשותפים, גם בתחום הפיננסים“?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email