"ימי הקורונה חיזקו את הקשר עם הלקוחות והביאו הזדמנויות חדשות"

סו"ב עוזיאל לוי, סוכן עצמאי בסוכנות "נטו – תכנון פיננסי". "אנשים צמאים לשמוע אדם שבאמת חושב ופועל לטובתם וכך אני רואה את השליחות שלי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 35

מצב משפחתי: רווק

ותק ורשיון: סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי CFP, 7 שנים בתחום

איך הגעת לתחום? מה אתה אוהב בו?

"למקצוע נחשפתי לראשונה במסגרת לימודי ייעוץ השקעות בבנק הפועלים שם עבדתי בתחילת דרכי. גיליתי עולם שלם שלא הכרתי והתחום שמשך את תשומת ליבי היה נושא הפנסיה בתכנון פיננסי. ידעתי שאוכל לשלב את הרצון האישי שלי לתת מענה מדויק וברור יותר ללקוחות, וככל שהתעמקתי בנושא, הבנתי שזה המקום הנכון עבורי.

עוזיאל לוי. צילום עצמי

"החלק שגורם לי סיפוק רב בעבודה הוא המפגש היומיומי עם אנשים, שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו, יחד עם הרצון שלי ליצור התאמה נכונה לצרכי המשפחה ושימוש בכלים שעומדים לרשותי הצלחתי לדאוג לרווחתם הכלכלית של לקוחותיי בעתיד הרחוק; התחושה שלקוחות סמכו עלי שאעשה את הטוב עבורם, גורמת לי לדעת שעשיתי את הבחירה הנכונה במקצוע.

"בעולם הטכנולוגי של היום, אנשים צמאים לשמוע אדם שבאמת חושב ופועל לטובתם וכך אני רואה את השליחות שלי".

איך אתה רואה את תרומת הלשכה בסיוע לסוכנים?

"הלשכה מהווה את הרובד הראשון של ביטחון לסוכן, בהשתלמויות, מענה לכל שאלה, הגנה במקרים משפטיים, כלים וליווי בכל הצרכים, אני חושב שיש לתת משקל לנושא שיש גוף שדואג לחבריו ושומר על האינטרסים שלו".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?

"אני מאוד מקווה שבעוד 10 שנים מהיום אוכל להקים ולנהל מרכז פיננסי, להדריך סוכנים בתחילת דרכם, להקנות להם את הערכים של האני מאמין שלי ולהיות גוף מוביל בישראל  בתחום הביטוח והפיננסים".

טיפים לסוכנים צעירים?

"אין קיצורי דרך – תלמדו, תתמקצעו ככל שניתן והכי חשוב – תקשיבו ללקוחות שלכם ותתנו להם את היחס כאילו שהם היחידים עבורכם".

איך התמודדת בעבודה בתקופת הקורונה?

"ימי הקורונה חיזקו את הקשר עם הלקוחות, פתחו ערוצי תקשורת חדשים, ויצרו הרבה הזדמנויות. כמו בכל משבר, הכי חשוב שהלקוחות קיבלו את התחושה שהם לא לבד, ויש על מי לסמוך, שייתן מענה, ירגיע, וידע לטפל בכל הנדרש".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email