ימי עיון משותפים: מחוז צפון והוועדה האלמנטרית חברו לסדרת מפגשים בנושא ביטוח אלמנטרי

ביום ראשון התקיים בסניף חיפה מפגש ראשון בסדרת מפגשים בנושא "למה אלמנטרי”; מטרת המפגשים היא הגדלת הידע ושיפור המקצועיות של סוכני האלמנטרי במחוז צפון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום ראשון ה-17/7/22 התקיים בסניף חיפה מפגש ראשון בסדרת מפגשים שהם תוצאה של שיתוף פעולה בין סניף חיפה/מחוז צפון לבין הוועדה לביטוח כללי בנושא "למה אלמנטרי".

מטרת המפגשים היא הגדלת הידע ושיפור המקצועיות של סוכני האלמנטרי במחוז הצפון. במפגש השתתפו כ-25  סוכנות וסוכנים ששמעו את סו"ב שי שדה יו"ר הוועדה לביטוח כללי שסיפר על פעילות הוועדה.

יום עיון אלמנטר למחוז הצפון | צילום: באדיבות לשכת סוכני הביטוח

אחריו דיבר סו"ב שלומי גילה, חבר הוועדה, על דגשים איך להרוויח יותר מפעילות בתחום האלמנטרי; לסיום, שמעו הסוכנים הרצאה מרתקת של רו"ח ושמאי ירון רומנו על ביטוח אובדן רווחים, איך מתנהלת תביעה וכתוצאה מכך איך בונים את הכיסוי נכון כדי למקסם את הפיצוי למבוטח.

בהמשך: ביטוח סייבר

בהמשך מתוכננים מפגשים נוספים בתחום האלמנטר בנושאים של תביעות. לדברי שלומי גילה: "נשמע משמאי רכב מהו עיסוקו ואיך קובעים בלאי ופחת; נשמע מחוקר שריפות על החוויות שלו בחקירות מקרי ביטוח; ונשמע טיפים מקוציים מעו"ד על איך הסוכן צריך להתנהל מרגע שהמבוטח מתקשר אליו ומודיע לו שפרצה שריפה בעסק/בבית שלו".

מפגש נוסף תוכנן להיות בנושא ביטוח סייבר ועוד מפגש ייערך במסגרת סדנה בה יבחנו המשתתפים מפעל וכיצד בונים לו את הכיסויים  מא' ועד ת'.

לדברי סו"ב שי שדה, מדובר ביוזמה מבורכת של מחוז צפון, אליה נרתמה ברצון הוועדה לביטוח אלמנטרי. תיבחן הרחבת ימי העיון לשאר המחוזות".

סו"ב תדהר סאטובי יו"ר מחוז צפון בלשכה: "תחום האלמנטרי הולך וגדל וזוהי הזדמנות למי שלא עוסק באלמנטרי להגיע למפגשים כדי ללמוד ולהתפתח בתחום".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email