יפה שעה אחת קודם, חלק ב': על מה נדון בכנס הבריאות השנתי?

כנס הבריאות השנתי יעסוק בחשיבות המניעה בעולם הרפואה ובעולם הביטוח. חלק ב'
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השבוע נדון במשמעות הכיסוי עבורנו סוכני הביטוח. מה הפתרון ללקוח? איזה כלי שיווקי הכנסנו לארגז כלים שלנו?

כידוע, הפיקוח דרש פוליסה אחידה מכל החברות, לכן דרשנו לכלול את הכיסויים ובדיקות אבחנתיות וניתוח מניעה. ועדת הבריאות של הלשכה רשמה הישג גדול ביותר בתקופת כהונתו של היו“ר יואל זיו. אנו סוכני הביטוח זוכים להציל חיים באמצעות האפשרות של כיסוי אבחון ומניעה.

מה היא ההגדרה של ניתוח בפוליסה האחידה בעולם החדש בכל החברות על פי ההגדרות וההנחיה של הפיקוח?

ניתוח: פעולה פולשנית־חדירתית, החודרת דרך רקמות ומטרתה טיפול במחלה, פגיעה, תיקון פגם או עיוות אצל המבוטח, או מניעה של כל אחד מאלה לרבות פעולה המתבצעת באמצעות: קרן לייזר, לאבחון או לטיפול הראית אברים פנימיים בדרך אנדוסקופית, צנתור, אנגיוגרפיה וכן ריסוק אבני כליה או מרה על ידי גלי קול.

מהי משמעות כיסוי ביטוח הבריאות על סוכני הביטוח?
מהי משמעות כיסוי ביטוח הבריאות על סוכני הביטוח?

לארגז הכלים הקיים שלנו הוספנו עוד כלי מודרני, המתאים לרוח התקופה. מתנה לחיים של מבוטחינו: בדיקות וניתוחים לאבחון ומניעה למחלות ארורות. זהו תחום שמתחבר מאוד לכל ההוויה שלנו סוכני הביטוח וזו השליחות שבעיסוק.

אנו נדרשים בשיחת המכירה לבדוק את צרכי המבוטח ולהכיר את כל בעיותיו. אנו שואלים שאלות שיכולות להאיר את עינינו בתשובות שמתקבלות. הנגזרת היא הפתרון שיש לנו לתת למבוטח, מענה בצורת בדיקות האבחון וחלילה אם יידרש ניתוח.

לסיכום: העולם החדש מציע לנו את כל האפשרויות בבדיקות למעקב ולאבחנה, וכאשר מתקבלת החלטה – לעיתים גם ניתוח כריתה למניעה. ישנן בדיקות שנשלחות לבדיקות בחו“ל והן יקרות היות ונעשה בהן שימוש בציוד יקר מאוד. מבחינה כלכלית עושה הרושם שההוצאות ירדו, היות וטיפול במחלה כרוך בהוצאות כבדות יותר, עם ניתוח, תרופה שלא בסל ולעיתים השתלה.

”חוק חסינות המידע הגנטי“ בישראל קובע כי אין רשות לדרוש מידע גנטי, התוצאות לא נמצאות במאגר בית החולים, הבדיקות נעשות תוך שמירה על פרטיות והתוצאות ניתנות רק לנבדק. זאת אנו רואים בטפסי ההצעה לקבלה לביטוח. החברה שואלת על בני השפחה ומכמתת את הסיכון בתוספת רפואית אך לא דורשת פרטים אישיים על נשאות של המצטרף החדש של אחד מהגנים וגם לא דוחה את ההצטרפות.

אז בואו נשמור על בריאותינו ועל בריאות לקוחותינו באמצעות מודעות לאבחון ומניעה. כל הכלים החדשים נמצאים בארגז הכלים שמתאים לעולם החדש והמודרני. בכנס הבריאות השנתי ב־016.06.23 יועברו לכם נושאים חשובים אלו על ידי מצגות מהרופאים עצמם, ואל נשכח העיקר הבריאות.

כנס הבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email