יפת בקשי: "מאחורי כל סוכן ביטוח מצליח עומדת מנהלת משרד מצוינת"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-75 מנהלות משרד ממחוז הדרום הגיעו לכנס מנהלות משרד שהתקיים השבוע במתחם one בבאר שבע. לאחר ארוחת בוקר ודברי פתיחה של יו"ר המחוז יפת בקשי, הרצה בפניהן מנהל סניף באר שבע של כלל ביטוח אייל סיטי על חשיבות ביטוחי כלל לסוכן הביטוח.

אחריו עלה להלהיב את הקהל ערן שחר, ד"ר להתלהבות, שערך מופע מיוחד של זריקת אנרגיה לחיים. בהמשך עלתה טל תמיר נגל, מאמנת אישית להצלחה, שנתנה למנהלות כלים שיסייעו להן למקסם את יכולותיהן בפן המקצועי והאישי. אחרון הרצה יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין, שדיבר על טיפול בהתנגדויות מול הביטוח הישיר. הכנס נחתם בסרט.

לדברי בקשי, "כשנערכנו לכנס, היו לנו חששות שאולי לא יבואו מנהלות, אבל שמחתי לגלות שהתבדיתי. היתה היענות מפתיעה ויפה של מנהלות משרד רבות. זה נותן תחושה חיובית וטובה וחשק לעוד כנסים כאלה. קיבלתי מחמאות רבות מהפקידות על יום, שהיה עשיר מקצועית וגם הסתיים במעט כיף. כולן יצאו בתחושה מצוינת. בקשי מציין לטובה גם את בואם של אריק ורדי ושל מונין. "התרגשתי מאוד מהגעתם. זה לא טריוויאלי לעזוב משרד והרבה עבודה ולהדרים ליום שלם".

עם זאת, הוא מציין כי על אף הפרסומים בעיתון ובמיילים, היו סוכנים שלא אמרו למנהלות המשרד על הכנס, והן גילו זאת ברגע האחרון. "בפעם הבאה נצטרך להגיע ישירות לפקידות ולמנהלות. אנחנו רואים בלשכה את החשיבות הרבה של מנהלות משרד. הסוכן יודע למכור ולהיות מקצוען, אבל יום למחרת, אם אין מנהלת משרד שתעשה את העבודה ותטפל בכל הניירת, נאבד את הלקוח. לא בכדי אומרים שמאחורי כל סוכן ביטוח מצליח עומדת מנהלת משרד מצוינת. כל סוכן שנראה טוב בתחומו, אין ספק שזה בגלל מנהלת משרד מעולה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email