"יצאנו בשקיפות מלאה מול כלל הגורמים הרלוונטיים בלשכה"

מנכ"לית הלשכה, עו"ד בשמת כרמון, הודפת את חרושת השמועות סביב ביטול כנס אילת שהיה צפוי להערך באוקטובר. "הוחלט ברב קולות לא לקיים את הכנס מתוך אחריות ושמירה על בריאות החברים". כנס MDRT יתקיים בירושלים בסוף אוקטובר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות פרסומים שחלקם לוקים באי דיוקים ביחס להתנהלות הלשכה והחלטתה על ביטול כנס אילת, מצאנו לנכון להביא לידיעת החברות והחברים את תהליך קבלת ההחלטות אשר הוביל לביטול הכנס המאוחד באילת.

לשכת סוכני הביטוח פועלת מידי שנה לעריכת כנסים ארציים, איכותיים ומקצועיים בעיר אילת. כנסי הלשכה נערכים בתחום הפנסיוני ובתחום הביטוח הכללי. עקב מגפת הקורונה בוטלו הכנסים השנתיים לשנת 2020 וכן הכנס הפנסיוני אשר אמור היה להתקיים בחודש מרץ 2021.

בשמת כרמון. צילום: באדיבות המצולמת

הלשכה פעלה לערוך כנס מאוחד במהלך אוקטובר 2021, אשר ירכז את הן את סוכני הביטוח בענף הכללי והן בענף הפנסיוני. כנס אשר יאפשר לכלל החברים להיפגש למפגש מקצועי איכותי ורחב הכולל גם פעילות חברתית והכל בכפוף להנחיות משרד הבריאות אשר חלות ומשתנות מעת לעת.

זו ההזדמנות להודות לראשי הוועדות המקצועיות, סו"ב קובי צרפתי בענף האלמנטרי, וסו"ב אייל פז בענף הפנסיוני, אשר פעלו לבניית תכני הכנס המקצועי.

שקיפות מלאה

יתרה מכך, עובדי הלשכה פעלו מול כלל הגורמים הרלוונטיים, חברת ההפקה, המפרסמים ובתי המלון על מנת לערוך את המבצע המרשים והראשון מסוגו, שבו כאמור נזכה כלל החברים והחברות לשבת בצוותא ולהתמקצע לאחר שנה וחצי של מגיפה עולמית.

לפעילות הזו יצאנו בשקיפות מלאה מול כלל הגורמים הרלוונטיים בלשכה ונערכנו להקמת הכנס המרשים תוך השקעת רבה לבניית התוכנית המרשימה.

בניגוד לנטען על כי עבדנו בניגוד לנהלים/תקנון וכו', הרי זה המקום להבהיר באופן שאינו משתמע לשני פנים כי לאורך כל הזמן הקצר שעמד לרשותנו להכין את הכנס המאוחד והראשון מסוגו, הושם דגש רב הן לנושא הבריאותי (הקפדה ושמירה על כל כללי משרד הבריאות) ודי אם נפרט כי לצורך יישום הוראות אלו, שכרה הלשכה אולמות נוספים, בקומות נפרדות במלון בו עתיד היה להתקיים הכנס, הכל כדי להבטיח את העמידה בתנאי התו הסגול ועל מנת לשמור על בריאות כל החברים שיגיעו להשתתף בכנס.

נערך בהתאם לנהלים

בדיון שהתקיים בתאריך 2.9.21 בנושא העתירה שהוגשה בעניין כנס אילת הוסבר והובהר ליו"ר ועדת הביקורת את כל התהליכים אשר בוצעו על ידי הנהלת הלשכה בנושא הכנס וההקפדה על קיום נהלי משרד הבריאות, על פי התו הסגול וכן הובהר לו ולחברי הוועד המנהל כי טרם בוצעה כל התקשרות שלא על פי הנהלים.

לאחר שהובהר הנושא מול ועדת הביקורת, התקיים דיון בין כלל חברי הוועד המנהל שנסב בעיקר על רקע עליית התחלואה והתפשטות המחלה לאחר תקופת החגים (סמוך למועד הכנס) ולאחר דיון ער של כלל המשתתפים הוחלט ברוב קולות לא לקיים את הכנס מתוך אחריות ושמירה על בריאות החברים על אף וכאמור הצעדים שננקטו ותוארו לעיל.

הנהלת הלשכה רואה חשיבות רבה בקיום הכנסים המקצועיים והעשרת הידע של סוכני הביטוח, אך יחד עם זאת, בריאותם חשובה אף יותר.

אנו תקווה שהמגיפה תיעלם במהרה ונשוב להיפגש בכנסים המקצועיים המתוכננים עבורכם ולמענכם בשנה הקרובה.

אנו מאחלים שנה לטובה וחתימה טובה לכל חברות וחברי הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email