יש עם מי לדבר

איש הביטוח הוותיק יקי פילרסדורף יסייע במענה אנושי לחברי לשכה שנתקלים בקשיים בסוגיות מול חברות הביטוח. "אני איש של סוכנים – הסוכנים הוותיקים מעדיפים מענה אנושי על פני מחשב או סמארטפון"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איש הביטוח הוותיק יקי פילרסדורף, ששימש בתפקידים בכירים בחברות הביטוח מנורה, הראל וכלל וגם משמש כמרצה בכיר במכללה לביטוח, נענה לבקשת נשיא הלשכה בפועל סו"ב יוסי אנגלמן, לשמש כאיש קשר לחברי הלשכה בסוגיות מקצועיות שונות. הוא יבצע את תפקידו בהתנדבות.

"יקי יהיה המענה האנושי לסוכני הלשכה, בעיקר לסוכנים הוותיקים. הוא יסייע לסוכנים בסוגיות מקצועיות ובעיקר בבעיות מול חברות הביטוח, תוך הסתייעות ביועצי הלשכה", מסביר אנגלמן.

יקי פילרסדורף. צילום: באדיבות המצולם

בשיחה עם ביטוח ופיננסים מספר פילרסדורף שבכל תפקידיו הבכירים בחברות הביטוח עבד מול סוכנים: "בכלל ביטוח הייתי סמנכ"ל, מנהל מחוז מרכז ומנהל שיווק בכלל ביטוח; אחר כך עברתי להראל, גם כן כסמנכ"ל, שם הקמתי מאפס את מחוז המרכז של החברה וניהלתי אותו; צירפתי אליו סוכנים רבים והוא הפך למרכז ענק. לאחר הראל עברתי למנורה כסמנכ"ל, שם הקמתי את מחוז הדרום וניהלתי אותו עד לפרישה שלי ב-2012".

איך תסייע לחברי הלשכה במסגרת תפקידך?
"בעיקר במענה אנושי – בטלפון, בפגישות אישיות; לזה מחכים בעיקר סוכני הביטוח הוותיקים, שלא מתמודדים בהצלחה עם הדיגיטציה והטכנולוגיות המתקדמות – הם לא מתחברים לזה, הם רוצים לדבר עם אדם ולא באמצעות מחשב או סמארטפון.

"המטרה – שיהיה להם עם מי לדבר, ואני אהיה שם בשבילם כדי לפתור להם בעיות בעזרת היועצים המקצועיים החיצוניים של הלשכה. הם מתקשים להגיע גם אליהם כשמדובר בהתכתבות ולא בדיבור ישיר.

"מאז ומתמיד אני איש של סוכנים; לאורך כל הקריירה שלי בביטוח הם הלכו אתי, תמכו בי, והיום אני רוצה להחזיר להם – לכן הסכמתי לבצע את התפקיד הזה בהתנדבות", מסביר פילרסדורף.  

האיש הנכון

אנגלמן הוסיף כי ״הנגשת הסיוע של הלשכה לכל סוכניה, והרצון לעזור להם בכל האתגרים, לרבות  סיוע במציאת פתרון לבעיות מקצועיות, הם חלק חשוב במחויבות של הנהגת הלשכה כלפי חבריה. פילרסדורף יסייע להם בבעיות מול חברות הביטוח, לרבות עזרה בתביעות שמסתבכות, וכל זאת בעזרת יועצי הלשכה אשר ינותבו על ידו לכל סיוע שיידרש. יקי פילרסדורף, עם ניסיונו העשיר, הוא האיש הנכון במקום הנכון. מאחל לו בהצלחה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email