כ־120 סוכנים וסוכנות בכנס מקצועי משותף לסניפי חולון־בת ים וראשל"צ

לראשונה נערך כנס מקצועי משותף לסניפים ממחוזות שונים; הסוכנות והסוכנים נהנו מתכנים עשירים ועדכונים רלוונטיים לענף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לראשונה התקיים כנס מקצועי משותף לשני סניפים משני מחוזות שונים – מדובר בסניף ראשל"צ בראשות סו"ב רמי בן אשר, ממחוז השפלה בראשות סו"ב אבי שבי, עם סניף חולון-בת ים-אזור שבראשות סו"ב אסף יגר, ממחוז ת"א והמרכז בראשות סו"ב גיא לוי עזר.

כ-120 סוכנים וסוכנות הגיעו לכנס שהיה משופע בתכנים מקצועיים ייחודיים בתחום האלמנטרי. הכנס התקיים אתמול בסינמה סיטי בראשון לציון, בחסות החברות איתוראן, קופל גרופ ופספורטארד.

הכנס לסניפי ראשון לציון וחולון | צילום: גיא קרן

לאחר דברי ברכות של ראשי הסניפים, הרצה סו"ב מאור כהן על תביעות צד ג' גם מול חברות ביטוח פלסטיניות; מרגלית כוכב מאיתוראן סיפרה על עליה בגניבות הרכב; מיקי קופל, מקופל גרופ הסביר למה צריך לשים לב בכיסוי גרירה לרכב חשמלי; עו"ד עדי בן אברהם הרצה על הגדרת מקרה ביטוח; סו"ב שי שדה סיפר על עדכונים משולחן הוועדה האלמנטרית שהוא עומד בראשה; עו"ד ארז קדם על ביטוח חבות מוצר – מה למדנו על הריקול והסלמונלה בשטראוס?; עו"ד אלון רוזלס דיבר על תביעות שיבוב רכוש במבחן הפסיקה; ד"ר שי סולן, מומחה בהשגת מטרות משמעותיות, שיתף את הנוכחים בסודות של המצליחנים.

תכנים מקצועיים

סו"ב בן אשר מסכם: "בחרנו לקיים כנס שכולו מקצועיות, כי פרנסתנו נבנית על מקצועיותנו. לצד התכנים העשירים פתחנו את הכנס בארוחת בוקר מפנקת וסיימנו אותו בארוחת צהריים. קיבלנו מהמשתתפים תגובות על הכנס שנעו בין 'מצוין' ל'יישר כוח' גם על התכנים המקצועיים וגם על 'אירוח למופת'".

סו"ב אסף יגר הוסיף: "אני גאה שהכנס הראשון שלי היה בתחום האלמנטרי, כי זה תחום שלא קיבל במה בכנסים לא ארציים; זה היה שיתוף פעולה ייחודי בין סניפים ובין מחוזות שונים, ולאור ההצלחה נמשיך במהלכים משותפים נוספים. קיבלתי תגובות מדהימות מהמשתתפים על 'כנס מושקע ומפנק', וכאלה שאמרו שלמדו דברים חדשים, מה שממש ריגש אותו ומגביר את המוטיבציה לארגן דברים דומים בעתיד".

השניים מבקשים להודות לסו"ב שלומי גילה, ראש צוות הדרכות בוועדה האלמנטרית וחבר במועצה הארצית מטעם סניף ראשון לציון, שסייע מאוד בהכנת התכנים וגיוס המרצים, כמו גם למחלקת השיווק של הלשכה שבראשות יאיר שלום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email