כ־150 סוכנים השתתפו בכנס השנתי של ארנון את וינשטוק

יובל ארנון הרצה על הסוכן ההוליסטי כמקור לתגבור הכנסות חדשות תוך השוואה של העולם הישן מול החדש. שלמה וינשטוק סקר את תחום הביטוח הכללי. מגנים וגביעים חולקו לסוכנים המצטיינים של הסוכנות לשנת 2017
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־150 סוכני וסוכנות ביטוח הגיעו לכנס השנתי המקצועי של סוכנות ארנון את וינשטוק, שהתקיים ביום חמישי שעבר במלון דן כרמל בחיפה. בכנס השתתף ראש העיר חיפה יונה יהב, שבירך את הנוכחים, דיבר בשבחי עבודת הסוכנים, וגם סקר את פעילותו למען תושבי חיפה. בנוסף, בירכו את הסוכנים גם יו"ר דירקטוריון הסוכנות מנחם הרפז, וגדי בן חמו סמנכ"ל בכיר במנורה.

מימין: שלמה ויינשטוק, משמאל: יובל ארנון, באמצע: משתתפות בכנס

את הכנס המקצועי פתח סו"ב יובל ארנון, מבעלי הסוכנות (יו"ר הוועדה הפנסיונית לשעבר בלשכה), בהרצאה על הסוכן ההוליסטי כמקור לתגבור הכנסות חדשות לסוכן תוך השוואה של העולם הישן מול החדש. לדבריו, הסוכן ההוליסטי לא מסתפק במכירת מוצרי ביטוח אלא עוטף את משפחת הלקוח גם במוצרים משיקי ביטוח כמו – תכנון פיננסי, מניעת מקרי ביטוח וזכויות שונות שהמבוטחים לא מודעים להן.

עו"ד ליאור קן דרור הרצה לסוכנים על עדכונים מהרגולציה ומפסיקות אחרונות. הוא קרא להם לשים לב לכל המקרים האחרונים אשר הועלו על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון כלקחים מתלונות הציבור.

עופר נוריאל, מנכ"ל עדיף MarketPRO, הרצה לנוכחים על מוצרי המרקטפרו והקהל גילה התעניינות רבה בנושא; אוהד חמו, הכתב לענייני שטחים של ערוץ 10, ריתק את הקהל בהרצאתו על הקורה בשטחים ועבודתו כעיתונאי; אלי מויאל, סמנכ"ל הכספים של חברת אמפא קפיטל, הציג בפני הסוכנים מגוון פתרונות של מימון ואשראי חוץ בנקאי.

את הכנס חתם שלמה וינשטוק מבעלי הסוכנות, בסקירה על תחום הביטוח הכללי ובחלוקת מגנים וגביעים לסוכנים המצטיינים של הסוכנות לשנת 2017.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email