כ־3,000 רפרנטים בכירים בביטוח יוכשרו בקורסים במסגרת שת"פ של לשכת סוכני הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות מחסור בעובדי בק אופיס בענף הביטוח, החליטו לשכת סוכני הביטוח ואיגוד חברות הביטוח על שיתוף פעולה ביניהם, ויחד עם האקדמיה לפיננסים BDO, הוחלט להכשיר כ-3,000 רפרנטים בחודשים הקרובים.

ההכשרות יבוצעו באקדמיה לפיננסים BDO. כל קורס יכלול 12 מפגשים של 4 שעות אקדמיות בערב, והוא מיועד גם למי שאין לו תואר ראשון וגם מי שאינו עובד בתחום הפיננסי.

העומדים בהצלחה בבחינה, יקבלו תעודת רפרנט/ית ביטוח בכיר/ה | צילום: shutterstock

באקדמיה לפיננסים מציינים, כי "תוך 3 חודשים יוכלו המעוניינים בכך להפוך לרפרנט ביטוח בכיר שעובד במוסדות הפיננסים המובילים בישראל, עם פוטנציאל הכנסה התחלתי של 10,000-8,000 שקל, ו-14,000 שקל וצפונה לבעלי ניסיון.

תחום צומח

עוד נמסר, כי כיום ישנו ביקוש עצום לרפרנטים איכותיים בתחום הביטוח בבתי השקעות, מוסדות פיננסים, סוכניות ביטוח ובתי סוכן בישראל. "התחום הפיננסי הינו התחום הצומח והדינאמי ביותר, בו מתרחשות עשרות אלפי העברות כספים, ניוד קופות, קליטת עמיתים, הפקדות ועוד המון פעולות מידי יום. לאותן פעולות, המוסדות הפיננסים צריכים לתת מענה הולם, ולייצר עבור קהל לקוחותיהם שירות איכותי, מהיר ומקצועי ביותר.

"כאן נכנסים לתמונה רפרנטים בכירים שתפקידים להיות המנוע שגורם לכל המערכת לנוע באופן מסודר ומדויק. רפרנט ביטוח בכיר הוא הציר המרכזי המחבר בין מחלקות, סוכנים ולקוחות, ולמעשה הוא זה המייצר את התקשורת בין כל הצדדים המעורבים. רפרנט ביטוח בכיר אמון על הצד תפעולי-אדמיניסטרטיבי, ועליו להבטיח כי כל הצדדים המעורבים מגישים את המידע הנכון וקולטים את כל ההפקדות הפיננסיות".

בקורס ההכשרה הייחודי התלמידים לא רק ילמדו את התפקיד, אלא גם יתנסו בו בזמן אמת. בסוף ההכשרה תערך בחינה, מטעם לשכת סוכני הביטוח.

העומדים בהצלחה בבחינה, יקבלו תעודת רפרנט/ית ביטוח בכיר/ה מטעם לשכת סוכני הביטוח והאקדמיה לפיננסים BDO. כמו כן, מצטייני הקורס ייהנו מהשמה באחד מהגופים הפיננסים בישראל. ההשמה באחריותה הבלעדית של האקדמיה לפיננסים.

לפרטים נוספים ולהרשמה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email