ללא הגבלת גיל: הראל מציגה פוליסה חדשה לביטוח נסיעות לחו"ל

החברה משיקה אפליקציה לקבלת תשלום גם באמצעות BIT , לאיתור רופא בחו"ל ולתביעות • בלשכת סוכני הביטוח מברכים על הסרת מגבלת הגיל בעקבות פניית הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מרחיבה את ביטוח הנסיעות לחו"ל, ומתאימה את עצמה לימים בהם החיים ממשיכים לצד נגיף הקורונה. לאור העובדה שהנגיף הפך להיות אירוע רב לאומי מתמשך, הורחבו הכיסויים בפוליסה בהתאם. הראל משיקה חידושים לזמן המגיפה עבור המבוטחים בביטוח נסיעות לחו"ל עם פתיחת השמיים בישראל ובעולם כולו.

בנוסף, משיקה החברה בימים אלה אפליקציה חדשנית באמצעותה יוכלו המבוטחים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, לקבל תשלום לכרטיס אשראי או באמצעות BIT לאתר רופא בחו"ל ולהגיש תביעה במידת הצורך.

אלדד ערן, ראש אגף בריאות פרט וביטוח נסיעות לחו"ל בהראל. צילום: מיה כרמי-דרור

 הביטוח הקיים והכיסויים החדשים:

כיסוי הוצאות רפואיות במקרה של תחלואה ו/או אירוע רפואי בחו"ל – אם חלה המבוטח בעת שהותו בחו"ל לרבות בנגיף הקורונה, הכיסוי מבטיח כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל, הכוללות – אשפוז, בדיקות, תרופות וכו'.

החזר הוצאות למבוטח עקב ביטול נסיעה במקרה של חום או סימפטומים אחרים לפני עלייה למטוס, ו/ או עקב תחלואה בנגיף הקורונה ו/ או עקב בידוד.

החזר הוצאות למבוטח במקרה של הארכת שהות בחו"ל עקב מחלת חום או סימפטומים אחרים לפני עלייה למטוס, ו/או עקב תחלואה בנגיף הקורונה.

החזר הוצאות למבוטח במקרה של הארכת שהות בחו"ל עקב סגר במדינה בה שוהים בחו"ל.

אלדד ערן מנהל אגף בריאות פרט וביטוח נסיעות לחו"ל: "הזמנים משתנים, אך החיים ממשכים לצד נגיף הקורונה ויש צורך במתן מענה ביטוחי ורפואי לישראלים הטסים לחו"ל. בהראל, כחברה המתמחה בתחום ביטוחי הבריאות, הדגש המרכזי היה הבאת היכולות והניסיון שלנו בהתמודדות עם משברים רפואיים של מבוטחינו באשר הם, כאשר נושא זה מקבל משנה תוקף בתקופה מאתגרת זו. ניסיון זה מאפשר לנו 'לתפור סט' כיסויים מיוחדים ומקיפים אשר כוללים הן מענה בריאותי והן מענה שירותי וטכנולוגי מתקדם ביותר, וכל זאת מבלי לפגוע בטווח הגילאים אשר להם אפשרנו רכישת ביטוחים קודם לתקופת הקורונה".

תעריפים חדשים

בעקבות השקת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מותאמת הקורונה, פרסמה הראל ביטוח את התעריפים החדשים.

אחד הדברים הבולטים בלוח התעריפים של הפוליסה החדשה של הראל הוא היעדר חלוקתם לפי מדינת היעד; לזכותה של הראל, היא לא מגבילה (כמעט) את רכישת הפוליסה בגיל (ניתן לרכוש עד גיל 95). עם זאת, יש התייקרות משמעותית מגיל 66 ומטפסים עד 17.55 דולר ליום בגילאי 86-95. עד גיל 60 התעריף הוא אחיד 2.85 דולר ליום, התייקרות לא משמעותית לעומת הפוליסה הקודמת. התעריפים תלויים גם בקיומן של מחלות רקע, כמו בכל פוליסה בתחום.

יותר אטרקטיבית

הראל מאפשרת תקופה מרבית של 45 יום לגילאי 0-60, אך הרבה פחות ככל שהגיל עולה.

בנוסף, מאפשרת הראל כיסוי לביטול טיסה עקב חום, כניסה לבידוד ותסמיני קורונה, שהתגלו לפני העלייה למטוס. ההחזר בפוליסה הבסיסית מוגבל ל-400 דולר. כלל אינה מאפשרת בשלב זה בכלל לרכוש כיסוי לביטול טיסה מסיבה כלשהי. סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה מציין: "הלשכה לא מתערבת בעניינים מסחריים של חברות הביטוח, אך אני בהחלט מברך על תחרות קשוחה ובריאה שמתפתחת לאט לאט בשוק, שהיא טובה הן לסוכני הביטוח והן לציבור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email