ככה עושים את זה: אפליקציה חדשה לביטוח נסיעות לחו"ל

הפניקס - Smart Travel מאתרת לכם רופא, קובעת את התור וגם משלמת במקומכם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח הפניקס משיקה לראשונה בישראל את הדור הבא של ביטוחי הנסיעות לחו"ל. במסגרת התוכנית החדשנית הפניקס Smart Travel, נהנים המבוטחים משירות דיגיטלי נוח לשימוש וזמין בכל מקום ובכל שעה 24/7, באמצעותו הפניקס מאתרת עבורם בזמן אמת רופא קרוב לסביבה בה נמצא המבוטח, קובעת עבורם את התור ומסדירה את התשלום על הטיפול הרפואי ללא מעורבות של המבוטח וללא צורך בתשלום והגשת תביעה.

דרך השירות ניתן להזמין ביקור רופא גם לחדר המלון וכן לקיים שיחת התייעצות טלפונית עם רופא מישראל אונליין.

דודי עוז. "מצאנו את הפתרונות לכל הבעיות במוצר אחד שהוא נוח" | צילום: פביאן קולדורף

 

נמסר כי תכנית הביטוח לנסיעות לחו"ל הפניקס Smart Travel היא היחידה בארץ המציעה כיסוי Unlimited – ללא הגבלת כל סכום במגוון תרחישים נפוצים: פינוי אווירי והטסה רפואית לישראל, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל כולל הוצאות על תרופות, טיפולי שיניים דחופים ועוד.

עוד נמסר, כי הפניקס מציעה את הכיסוי הגבוה והנרחב ביותר וללא השתתפות עצמית גם בכל הנוגע לכבודה ולביטול או קיצור נסיעה. הפוליסה מציעה כיסוי נרחב לתרחישים נפוצים נוספים, תוך מתן שירות במוקד הפעיל מסביב לשעון: גניבת טלפון סלולארי, מחשב אישי, מצלמה ואף אופניים, כיסוי לספורט אתגרי, כיסוי מיוחד לספורט חורף ולספורט תחרותי (דוגמת מרתון ותחרויות איש הברזל), ביטול דמי השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל, כיסוי לנזק מתאונות, כיסוי ייחודי להריון ועוד.

דודי עוז, מנהל תחום ביטוח נסיעות לחו"ל בהפניקס סיפר על התכנית החדשה: "התגובות שקיבלנו מלקוחות שעשו שימוש בשירות הן מדהימות. הפניקס שואפת תמיד לחדשנות ונוחות עבור לקוחותיה, אנו מציעים ללקוחותינו את הדור הבא של ביטוח נסיעות לחו"ל. השירות הדיגיטלי החדשני ניתן באמצעות אפליקציה שמוצאת לך רופא בחו"ל, מתאמת לך תור ומשלמת במקומך. לצערנו, מי שזקוק לטיפול רפואי בחו"ל יודע מה הם הקשיים לחיפוש רופא, תיאום תור ולאחר מכן גם מרדף אחר ההחזרים – מצאנו את הפתרונות לכל הבעיות במוצר אחד שהוא נוח, בעל ערך ללקוח ומסייע לו בזמן אמת והכל במחיר אטרקטיבי מאוד ביחס למתחרים".

השירות ניתן בסיוע חברת Air doctor, חברת סטארט אפ ישראלית שפיתחה פלטפורמה המקשרת בין תיירים לבין רופאים מקומיים בסביבתם. הפניקס Smart Travel מושקת במחיר של החל מ־2$ ליום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email