כלים להתמודדות עם תביעות: סוכני מחוז המרכז ביום עיון מקצועי בתחום המשפטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

היום (ה') התקיים יום עיון מקצועי בתחום המשפטים בשיתוף עיריית פתח תקוה ומשרד עו"ד קן דרור הראל. יום העיון התקיים באולם שרת בבניין העיריה; בפתח הכנס בירך ראש עירית פ"ת רמי גרינברג את המשתתפים.

"עיקר הכנס היה לתת לנו, סוכני הביטוח, כלים נוספים להתמודדות עם תביעות", מספרת סו"ב איילת דן, יו"ר סניף פ"ת. "כלים כגון חשיבות איסוף הנתונים, וההוצאות וכן חשיבות בדיקות הדימות בעת תביעה כשהכלי שלנו הסוכנים הוא להציע שימוש פוליסות הבריאות של הלקוח הנפגע".

מוטל'ה שפיגלר ביום העיון. ריתק את הסוכנים | צילום: גיא קרן

ענף משופע ברגולוציה

מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב מיכל וינצר, אמרה בדבריה לנוכחים: "ענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים משופע ברגולציה, חוזרים, תקנות, חוקים מחוקים שונים – ולעיתים נדמה כי רב הנסתר על הגלוי והאחריות המושתת על סוכנות וסוכני הביטוח חוצה כל הגיון.

"אנו נדרשים, יותר מכל ענף אחר, לחובות מחובות שונות שלעיתים סותרות ומנוגדות זו לזו, הציפייה כי סוכני הביטוח יכירו וישלטו בחוקי מיסוי, שוק ההון, יחסי עבודה, רפואה, צוואות, תביעות, אחריות מקצועית ועוד – הינה בגדר לא סבירה בלשון המעטה. בהנהלת הלשכה ערים ומודעים למצב מורכב זה ובמסגרת ההערכות החדשה רועננה וחודשה מצבת היועצים המקצועיים באופן מהותי כך שכל סוכן או סוכנת יוכלו ליהנות מייעוץ ומהכוונה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר".

יו"ר המחוז סו"ב משה בן פורת, בירך גם הוא את המשתתפים.

יום העיון הסתיים בהרצאתו של כוכב הכדורגל האגדי, מוטל'ה שפיגלר, שריתק את קהל הסוכנים בסיפורים והדגמות למשך יותר משעה, למרות שהוקצבה לו חצי שעה בלבד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email