כלי עבודה לסוכן הביטוח בעידן דיגיטלי משתנה

יותר מ-100 סוכנות וסוכנים השתתפו בהשתלמות מקצועית מוצלחת ראשונה בשיתוף BDO שנערכה לסוכני מחוז חיפה והצפון; מיכה אדוני: "נמשיך להתמקצע ולהתעדכן באמצעות כנסים והשתלמויות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז חיפה והצפון של לשכת סוכני הביטוח ערך השבוע השתלמות מקצועית במכללת BDO, תחת הכותרת: "כלי עבודה לסוכן הביטוח בעידן דיגיטלי משתנה". כ-100 חברי לשכה השתתפו וקיבלו כלי עבודה התואמים את רוח הזמן.

יו"ר מחוז חיפה והצפון וחבר הוועד המנהל סו"ב מיכה אדוני אמר בפתיחת ההשתלמות כי "זהו יום מרגש. יש היום כמה התחלות חדשות ומרגשות: מפגש פרונטלי ראשון אחרי שנה וחצי, שיתוף פעולה ראשון עם מכללת BDO אשר משדרג את התנאים שהלשכה מעמידה לחבריה, יו"ר סניף חיפה חדש – יעקב שכנר, מנכ"לית חדשה ללשכה – בשמת כרמון, ונשיא חדש – יוסי אנגלמן".

אדוני הסביר את חשיבות ההשתלמות המקצועית לסוכני הביטוח עקב המשתנים המהירים אשר מחייבים את סוכני הביטוח להגיע וללמוד ולהתעדכן.

השתלמות חיפה | צילום: גיא קרן

סו"ב יעקב שכנר, יו"ר סניף חיפה הנכנס, אשר היה שותף לארגון השתלמות זו, הציג את עצמו לסוכנים והבטיח לשמש אוזן קשבת לסוכני חיפה. הוא גם הנחה את הכנס בחן רב; סו"ב מוחמד חטיב יו"ר סניף נצרת טבריה גליל ועמקים, בירך את הנוכחים ועדכן את הסוכנים במפגשים עם רשות שוק ההון ובקשר הטוב שלו עם חברי הכנסת – כל זאת כדי לסייע לכלל סוכני הביטוח.

נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן, שזה היה מפגשו הפרונטלי הראשון עם סוכני המחוז, החמיא להנהגת המחוז ואף ציין לטובה את ההתנהלות שהיא מודל לחיקוי, לדבריו. אנגלמן מסר עדכונים שוטפים מהלשכה.

מנהיגות עסקית

זה היה גם מפגש ראשון של בשמת כרמון, המנכ"לית החדשה של הלשכה, שהדגישה בדבריה שחוזק הלשכה היא גם במספר חבריה ובערך המוסף שהלשכה תעניק לחבריה. בסיום דבריה ציינה: "מצפה לי הרבה עבודה".

איתמר לחמי, מנכ"ל גמאי טכנולוגיות, דיבר בהרצאתו המרתקת על: "מנהיגות עסקית בעידן של שינוי דיגטילי מהיר"; עו"ד עדי בן אברהם חידש והאיר לסוכנים את השינויים בהתיישנות תביעות ביטוח והבהיר שבדיוק להשתלמות מקצועית כזאת מכוונת רשות שוק ההון והביטוח; עו"ד טובי ממשרד קן דרור הסבירה על כופרה וסייבר והבהירה תובנות שהיו חדשות לסוכנים; קינח את הכנס המוצלח רו"ח זיו ריקלין שדיבר על "חידושים ועדכונים בסליקה פנסיונית, קליטה קלה של עובד וכלים דיגיטליים חדשניים".

אדוני מסכם: "אכן השתלמות שהשאירה טעם של עוד ובהחלט יהיו עוד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email