כלל ביטוח הכריזה על שנת 2020 כשנת הסוכן

מנכ"ל כלל ביטוח יורם נווה: "קיבלנו החלטה אסטרטגית – לפתח את ערוץ סוכני הביטוח, להקטין עבורם עלויות תפעוליות ולהקל עליהם לבצע עסקים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"כלל קיבלה החלטה אסטרטגית לפתח את ערוץ סוכני הביטוח על כל המשתמע מכך ובפרט לסייע לסוכנים להקטין עלויות תפעוליות, להיות ערוכים לעולם המשתנה ולהקל עליהם לבצע עסקים איכותיים לטובת הלקוחות שלהם". כך מסר יורם נווה, מנכ"ל כלל ביטוח, ל”ביטוח ופיננסים” בעקבות החלטת דירקטוריון החברה בנושא.

לדברי נווה, ההחלטה האסטרטגית לפתח את ערוץ סוכני הביטוח, לפיה 2020 תהיה שנת הסוכן עם התמקדות בכלים לסוכנים, נובעת "מהאמון שיש לנו בחשיבות סוכני הביטוח ביצירת ערך ללקוחות בייחוד במוצרים היותר מורכבים וחשובים, כגון מוצרי בריאות, סיכונים, פיננסים וחיסכון ארוך טווח, ואלו המוצרים שאנו רוצים לצמוח בהם", הסביר נווה.

יורם נוה מנכ"ל כלל | צילום: סיון פרג

יש לציין, כי מאז נכנס יורם נווה לתפקידו כמנכ"ל כלל ביטוח, ב־1 ביולי 2018 , הוא מקפיד לטפח את יחסי החברה עם לשכת סוכני ביטוח ואף מגיע לכל כנסיה. בכנס הבריאות האחרון של הלשכה אמר נווה: "שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני ביטוח טוב מתמיד, והצוות שלכם מאתגר אותנו כל הזמן. נמשיך להיות קשובים אליכם – זה חלק מהמחויבות של כלל וחלק מהמחויבות האישית שלי. מרגישים אתכם אצל הרגולטור ואני מתרשם מאוד מהכנסים המקצועיים של הלשכה".

נווה, שהתייחס להישגי כלל ביטוח במדדי האוצר, אמר שהסוכנים הם מכפיל כוח עבור החברה: "אנחנו מובילים כמעט בכל המדדים וגם במדד הסוכנים. בתחום הבריאות אנחנו מובילים במדד החדשנות. אנחנו צריכים לעשות עוד כדי להוביל וזאת בשת"פ עם הסוכנים שהם מכפיל כוח", הדגיש.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד: "יורם נווה נבחר לפני כארבעה עשר חודשים לתפקיד מנכ"ל כלל, בסמוך לבחירתו נפגשנו איתו ושמענו הבטחות שמדברות על העצמת הסוכן והנה בחלוף הזמן יש קבלות ויש תוצאות וגם הסוכנים מרגישים את זה בשטח, ולראייה זכייתה של כלל במקום הראשון בסקר שביעות רצון של הלשכה בתחום הפיננסים. גם ההחלטה החדשה השבוע של דירקטוריון כלל מעוררת תקוות ונסיון העבר הקצר מוכיח שיש סיכוי גדול להתממשות החזון ואנו כמובן מברכים ועוקבים בדריכות".

בנושא אחר – השבוע דיווחה כלל ביטוח ופיננסים  כי היא ממשיכה להשקיע ולהגדיל את תיק ההשקעות הפרטי בנכסי תשתית בחו"ל, ובמסגרת זו, תשקיע כלל בשדה תעופה גטוויק שבלונדון כ־170 מיליון שקל.

את ההשקעה כלל תבצע לצד Global Infrastructure Partners, אחת הקרנות הגדולות בעולם בתחום התשתיות עם ניסיון מוכח בניהול שדות תעופה באנגליה ובמקומות נוספים בעולם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email