כלל ביטוח: "הרחבנו את הכיסוי בפוליסת מחלות קשות"

החברה הרחיבה את הכיסוי כך שיחול גם על אשפוז ילדים עקב תאונה, מחלה ומגפה, ללא תוספת תשלום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים הודיעה כי היא מרחיבה את הכיסוי בפוליסת "מדיכלל מחלות קשות 32", וכוללת בה פיצוי לילד/ה בגין אשפוז ממושך עקב מחלה או תאונה, ללא תוספת תשלום.   

הפיצוי יינתן עבור כל מחלה או תאונה, לרבות אשפוז עקב מגיפה, שאינם ברשימת המחלות או האירועים הרפואיים המופיעים בפוליסת "מדיכלל מחלות קשות 32".

דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'
דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'

"מדובר במהלך ראשון מסוגו בענף הביטוח, וייחודי לכלל ביטוח ופיננסים המעניק מענה אמיתי לצרכי המבוטחים, במקרים של  אשפוז ממושך עקב מחלה או תאונה, לרבות אשפוז עקב מגיפה, שאינם מוגדרים במסגרת הפוליסה תחת מחלה או אירוע רפואי ספציפיים. סיטואציות מורכבות אלה מביאות לכך שהורי הילדים נאלצים להיעדר ממקום עבודתם זמן רב וכפועל יוצא, הם גם נפגעים כלכלית. כדי לסייע ללקוחותינו ולהקל עליהם את ההתמודדות, יזמנו מהלך חשוב זה להרחבת הכיסוי, שמאפשר לנו לעמוד לצד מבוטחינו ברגעי האמת ולהעניק להם סיוע כלכלי", אמר דיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות ומערך הלקוחות בחברה.

פיצוי חד-פעמי

עיקרי הכיסוי: מבוטחים בגילאי 3 עד 18 אשר מאושפזים בבית חולים ציבורי בישראל, כתוצאה ממחלה או תאונה במשך תקופה של לפחות 30 ימים רצופים, יהיו זכאים לפיצוי חד-פעמי, בגובה של 20% מסכום הביטוח שנרכש ועד 50 אלף שקל. בכלל מבהירים כי הזכאות לפיצוי זה הינה בגין מקרה ביטוח אחד בלבד לכל תקופת הביטוח.   

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email