כלל ביטוח השיקה לסוכניה הנבחרים "מועדון מומחים בפיננסים"

סוכני המועדון ייהנו במהלך השנה ממפגשים נוספים, ליווי מקצועי שוטף ושירות באמצעות מוקד אישי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת כלל ביטוח ופיננסים ערכה בשבוע שעבר כנס ראשון לכ-100 מסוכניה המובילים בתחום הפיננסים והקימה עבורם מועדון מומחים שיאפשר לה לחזור ולהוביל תחום זה וליצור סטנדרט חדש בענף.

במפגש הראשון נחשפו הסוכנים למגוון מוצרי החברה, הכלים החדשניים העומדים לרשותם ולמגוון הרצאות של בכירים בארגון בתחום ההשקעות: יוסי דורי, מנכ"ל כנף ומנהל חטיבת ההשקעות שהסביר על החטיבה ופעילותה, אמיר ארגמן, אסטרטג ההשקעות הראשי שהרצה על מגמות ארוכות טווח בעולם והשפעתן על הכלכלה, וברק בנסקי מנהל אגף כלל עמיתים שהסביר לסוכנים על אסטרטגיית ההשקעות בשנת 2019. בסיום הכנס נערכה גם הרצאה של משה חוגג, יו"ר קרן הון סיכון, הבעלים של חברה הפועלת בתחום הבלוקצ'יין ובעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים.

ארנסט. "הסוכנים והלקוחות יהנו מפירות מהלך זה" | צילום: סיון פרג'

מוקד אישי לסוכן

עוד נמסר מכלל, כי סוכני המועדון ייהנו במהלך השנה ממפגשים נוספים, ליווי מקצועי שוטף ושירות באמצעות מוקד אישי.

במסגרת פעילות הפיננסים, משיקה החברה גם College פיננסים חדש, בו ישתתפו סוכנים שאינם פעילים כיום בתחום הפיננסים ורוצים להתמקצע בו.

ירון שמאי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת לקוחות והפצה של כלל ביטוח ציין: "החברה הכריזה על שנת 2019 כשנת הפיננסים, במסגרתה אנו רוצים להעמיק את הקשר והשיח המקצועי עם הסוכנים בתחום הפיננסים. הקמת המועדון הינו חלק ממגוון פעילויות שהחברה עורכת כחלק מהאסטרטגיה שלנו להוביל גם בתחום זה. בנוסף, השקנו דסק ייעודי שילווה את הסוכנים הנבחרים, כמו גם בקרוב יושק College פיננסים, לטובת סוכנים שמעוניינים להיכנס לתחום מכירות הפיננסים".

משה ארנסט, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת חסכון ארוך טווח ציין: "לכלל ביטוח ופיננסים יש מצורים מובילים בתחום הפיננסים – מוצר החיסכון הפיננסי, קופות גמל, תיקון 190, קופות גמל להשקעה, איחוד קופות, פרופיל אקטיבי מאוחד אשר אף זכה במוצר השנה, כמו גם כלים דיגיטליים מהטובים ביותר בענף וצוות השקעות מוביל. אין לי ספק כי גם הסוכנים הנבחרים ובאמצעותם גם לקוחותינו, יהנו מפירות מהלך זה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email