כלל ביטוח השיקה תוכנית הכשרה מקצועית לסוכנים המתמחים בפיננסים

100 סוכנים ראשונים של החברה הצטרפו למסלול ההכשרה; איל אליה, מנהל ענף מכירות פיננסים בכלל: "שנת 2019 הוכרזה מבחינתנו כשנה אסטרטגית בתחום הפיננסים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים השיקה תוכנית הכשרה מקצועית לסוכנים המתמחים בפיננסים. תוכנית ההכשרה מושקת במסגרת "כלל College" ומיועדת לסוכני ביטוח אשר מעוניינים להרחיב את עיסוקם גם לתחום הפיננסים. נמסר כי 100 סוכנים ראשונים של החברה משתתפים במחזור הראשון של מסלול ההכשרה.

תכנית ההדרכה נמשכת כ-4 חודשים ובנויה משני חלקים עיקריים – חמישה מפגשים עיוניים ושלושה מפגשים מעשיים. המפגשים העיוניים עוסקים בתכנון נכון של תיקים פיננסיים ופנסיוניים, הקניית ידע בניתוחם, הכרות עם מוצרי החברה, הכרות עם מסלולי השקעה הקיימים בשוק, התאמת רמת סיכון ללקוחות ועוד. לכל אלו, נלווה תרגול ויישום של חומרי הלימוד בפועל. בשלב המעשי, מיישמים סוכני הביטוח, הלכה למעשה, את הידע העיוני והכלים במפגשים עם הלקוחות, תוך ליווי מקצועי וצמוד של מומחים בחברה.

איל אליה | צילום: באדיבות כלל ביטוח

את תכנית ההכשרה מנחה שי שעיה, מרצה בכיר ומרכז תחום מגמת הפיננסים במכללת אורין שפלטר, שותף בחברת "קרני וילנצ'יק פתרונות פיננסים", בעל ניסיון של 12 שנים בשוק ההון.

איל אליה, מנהל ענף מכירות פיננסים בכלל ציין: "שנת 2019 הוכרזה מבחינתנו כשנה אסטרטגית בתחום הפיננסים. לקחנו על עצמנו להכשיר ולהעמיק את ידע הסוכנים בתחום מכירות הפיננסים, תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות. היכרות עם התהליכים, תקנות הרגולציה, מסלולי השקעה כדאיים והמוצרים החדשניים – כל אלו מצויים בתמהיל תוכניות ההכשרה שהחברה מציעה, מועברים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום ומטרתם להוביל לניהול מקצועי של תיקי הלקוחות על ידי הסוכנים".

מוטי אוחיון, סוכן ביטוח בסוכנות "שרמן סוכנות לביטוח" סיפר: "לטעמי, השילוב בין המידע העיוני לבין היישום שלו בפועל אל מול הלקוחות, הוא שתרם לי להתמקצעות ממשית. הליווי הצמוד והזמינות המלאה של המפקחים לאורך כל הקורס, סייעו בהתמודדות עם סוגיות שעלו מן השטח, קטנות כגדולות".

אביתר מור, סוכן ביטוח בסוכנות "רוני מור ביטוחים" הוסיף: "חשוב לי להצעיד את הפעילות העסקית של הסוכנות צעד אחד קדימה ומבחינתי, כניסה לתחום הפיננסים הינה אחד המהלכים הנדרשים. תוכנית ההכשרה של כלל פתחה את ההזדמנויות שהתחום מזמן לנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email