כלל ביטוח והלשכה סיכמו על פרויקט ייחודי משותף לסוכני ביטוח ותיקים

במסגרת הפרויקט יפגשו סוכנים צעירים עם סוכנים וותיקים, במטרה להנגיש בפני האחרונים מושגים מהעולם הדיגיטלי ומעולמות הפיננסים, הבריאות והפנסיה; הצעירים יבצעו יחד עם הוותיקים שידרוג לתיקי הביטוח של הלקוחות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפגישה במשרדי הלשכה בין יו"ר הוועדה הבין דורית, סו"ב מירב ג'והן, ושלומי תמן משנה למנכ"ל ומנהל מערך הסוכנים בכלל חברה לביטוח, סוכם על פרויקט ייחודי לסוכני הביטוח בני גיל 60 ומעלה. בימים הקרובים יזומנו לפרויקט בידי תמן סוכנים ותיקים העובדים עם חברת כלל.

בפגישה נכחו עו"ד יניב מאיר, יאיר שלום מנהל השיווק בלשכה, אילנית יוסף ונורית סימנטוב מזכירת הוועדות, וגם נשיא הלשכה, סו"ב שלמה אייזיק הגיע לברך על שיתוף הפעולה החשוב.

מימין: סו"ב ג'והן, שלומי תמן ונשיא הלשכה, סו"ב אייזיק | צילום: יאיר שלום

לדברי סו"ב ג'והן: "מדובר בפגישה היסטורית, ולא רק משום שזו הייתה הפעם הראשונה שתמן ביקר במשרדי הלשכה… סוכם כי כלל ביטוח תקיים פרויקט שמטרתו להנגיש עבור הסוכנים הוותיקים את העולם הדיגיטלי, את עולם הפיננסים, הבריאות והפנסיה באמצעות סוכני ביטוח צעירים שייבחרו על ידי הוועדה הבין דורית; הצעירים יבצעו יחד עם הוותיקים שידרוג לתיקי הביטוח של הלקוחות, ובד בבד ייהנו מתפוקה משותפת וייצרו תיק ביטוח משותף. בתחילה תיבחר קבוצה קטנה ובהמשך הפעילות תורחב, ותינתן האפשרות לעוד סוכנים ותיקים להיות חלק מהפרויקט הנ"ל".

תוכניות לעתיד הקרוב

במהלך הימים הקרובים ייפגשו סו"ב מירב ג'והן ושלומי תמן לשולחן עגול יחד עם סוכני הביטוח שייבחרו, ויוצגו להם תוכניות הוועדה בהם יראו כיצד הם יכולים ליהנות מכל העולמות יחד – הגדלת הכנסה, חיזוק הקשר עם הלקוחות, שימוש בדיגיטל, השבחת תיק הביטוח הקיים ועוד.

סו"ב ג'והן: "שלומי לקח על עצמו ועל חברת כלל מספר התחייבויות לעשייה יחד עם הוועדה הבין דורית, שאת חלקן נראה בביצוע כבר במהלך 2022, ואת חלקן נראה במהלך 2023".

סוכן ותיק הרוצה להיכנס לפרויקט מוזמן ליצור קשר עם סוכנת ביטוח מירב ג'והן או עם נורית מזכירת הוועדות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email