כלל ביטוח מגדילה את פעילות הנדל"ן שלה בישראל

החברה רוכשת את ארבע הקומות העליונ ות במגדלי הארבעה בתל אביב תמורת 129 מיליון שקל; הקומות מושכרות לחברת רפאל לתקופת שכירות ארוכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים רוכשת מקבוצת טדי שגיא את הקומות שבבעלותה במגדלי הארבעה בתל אביב. שווי העסקה 129 מיליון שקל. במסגרת העסקה, רוכשת כלל ביטוח ופיננסים את קומות 38־35 במגדל הדרומי אשר מהוות את ארבע קומות הדופלקס העליונות במגדל, וכוללות בחלקן חלל כפול ובנוסף 60 חניות שמורות ומחסנים בפרויקט.

קומות אלו, מושכרות לחברת רפאל לתקופת שכירות ארוכת טווח והיא זו שמשקיעה עבור עצמה את עבודות הגמר בקומות. יוסי דורי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים מסר: "עסקת מגדלי הארבעה הינה השקעה בנכס איכותי נוסף המרכיב את תיק הנדל"ן של קבוצת כלל וחלק אינטגרלי מפעילות ההשקעות של הקבוצה, הכולל רכישה וצבירה של נכסים איכותיים ותזרימיים, המייצרים תשואה מותאמת סיכון בתיקי העמיתים והנוסטרו. כלל ביטוח ופיננסים מנהלת תיק נכסים בישראל בהיקף של כ־350 אלף מ"ר, הכולל שטחי משרדים, מסחר, לוגיסטיקה, תעשייה וחניונים, בהיקף שווי של כחמישה מיליארד שקל".

יוסי דורי | צילום: סיון פרג'

 

עסקה זו מצטרפת לעסקאות נוספות שביצעה קבוצת כלל ביטוח לאחרונה, במסגרתן רכשה החברה מקרן פורטיסימו בעסקת ,Sale & Lease Back מבנה תעשייתי הממוקם באזור התעשייה הרטוב ומשמש את חברת טוטנאוור, והשקיעה בעסקת ייזום נוספת כ־350 מיליון שקל במתחם כורזין בגבעתיים, בשותפות עם חברת צמח המרמן ואורוקום אסטרטגיות, להקמת פרויקט מעורב של מגורים, משרדים ומסחר.

את העסקה מטעם כלל ביטוח ופיננסים הוביל רז זלצמן, מנהל ענף נדל"ן ישראל בחברה. מטעם קבוצת טדי שגיא ניהל את העסקה אלעד אלון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email