כלל מציעה למבוטחיה שירות חדש להתייעצות עם רופאים מומחים מבית אסותא

החברה מתחייבת לקביעת תור בתוך שלושה ימים ובתשלום חד פעמי מסובסד, במעמד הביקור, ללא הצורך בהגשת בקשות החזר לחברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים משיקה למבוטחיה בביטוח הבריאות, בעלי כיסוי של ייעוץ עם רופא מומחה, את 100TOP – שירות חדש לייעוץ עם רופא מומחה בשיתוף עם אסותא מרכזים רפואיים.

במסגרת השירות מעניקה כלל למבוטחיה בתקופה זו אפשרות זימון תור מהיר לייעוץ עם מיטב הרופאים מהשורה הראשונה בישראל. הרופאים הם של מרכז מומחי אסותא הקיים בפריסה ארצית. השירות ניתן ללקוחות קיימים באופן מיידי, ללא תקופת אכשרה, והחברה מתחייבת לקביעת תור בתוך שלושה ימים ובתשלום חד פעמי מסובסד של 100 שקל בלבד, ללא צורך בהגשת תביעה לחברה.  

תהליך ייעוץ ידידותי ונוח. למצולמים אין קשר לידיעה | צילום: shutterstock

ללקוחות החברה פותח ממשק דיגיטלי מתקדם לאיתור רופא יועץ במגוון תחומים, באופן קל ונוח, ישירות דרך אתר כלל ביטוח ופיננסים או באמצעות אפליקציית "הלחצן של כלל" עם דרכי יצירת הקשר לקביעת התור. כמו כן, ניתן גם לפנות ישירות לבית החולים הרלוונטי.

הסוף לבקשות ההחזרים

כדי לייעל את תהליך התשלום ולהקל על המבוטחים, תשלום סכום ההשתתפות העצמית בסך 100 שקל, יבוצע ישירות על ידי הלקוח במעמד הביקור אצל הרופא, ללא צורך בהגשת קבלת תשלום וסיכום הביקור לחברה.

"כלל ביטוח ופיננסים ממשיכה לדאוג לבריאות מבוטחיה, ומעמידה לרשותם שירות ייעוץ עם רופאים מומחים של אסותא, מהשורה הראשונה, בתהליך ידידותי ונוח, תוך התחייבות לקבלת תור בתוך שלושה ימים ובמחיר המוזל ביותר בענף. בנוסף, דאגנו לייעל את תהליך התשלום, כך שמבוטחינו לא יידרשו לפנות לחברה לצורך קבלת החזר, אלא יוכלו לשלם ישירות את התשלום המסובסד בעת ביקורם במרפאה", מסר דיויד ארנון, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח ופיננסים.

אורלי בסן, ראש אגף סחר אסותא מרכזים רפואיים, ציינה: "אסותא מזוהה עם הסטנדרט הגבוה ביותר, הן במונחי מומחיות מקצועית והן בהיבט השירות. העובדה שאנו נמצאים בפריסה ארצית, הופכת את שיתוף הפעולה למוצר מצוין עבור מבוטחי החברה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email