כלל מציעה שירות רפואה פרואקטיבית בשת"פ עם איכילוב לבדיקות מצילות חיים

על בסיס מחקרים ונתונים סטטיסטיים שנאספו בבית החולים, תאתר החברה קבוצות סיכון בקרב מבוטחיה ותפנה אליהם בהצעה לבצע בדיקות במטרה למנוע מחלות ואף להציל חיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת שיתוף פעולה חדשני בין המרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) לכלל ביטוח ופיננסים, תפנה החברה, באופן יזום, ללקוחותיה בתחום הבריאות ותאפשר בדיקות סקר לזיהוי פוטנציאלי של מחלות קשות.

הפנייה תבוצע ללקוחות המצויים סטטיסטית בקבוצות סיכון שונות, על סמך פרמטרים רפואיים שונים, כפי שהוגדרו על ידי המרכז המשולב לאבחון ולמניעת סרטן, בניהולו של פרופ' ארבר נדיר, מומחה לרפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה ויוצע להם לקבל ייעוץ ולערוך בדיקות במטרה למנוע מחלות, למזער את הסיכון ואף להציל חיים.

דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'
דיוויד ארנון | צילום: סיון פרג'

 

פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב: "אני מברך על יוזמת חברת כלל ביטוח ופיננסים להנגיש שירותים רפואיים בראייה מניעתית. זהו שינוי נכון למבוטח, אך גם טיפול מערכתי בהתמודדות עם המשימה להקטנת התחלואה הכרונית במדינת ישראל".

דיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח ופיננסים, ציין: "השמירה על בריאות מבוטחינו היא בעלת חשיבות עליונה, הן לנו והן להם. במסגרת זו, לראשונה בישראל, אנו פונים אל המבוטחים אשר נמצאים סטטיסטית בקבוצות סיכון שונות מבחינה רפואית. מדובר בניתוח המשקלל לראשונה מספר רב של פרמטרים ומאפשר לנו לאתר את המבוטחים המשתייכים סטטיסטית לקבוצת סיכון למחלה קשה. הניתוח המעמיק נעשה בשיתוף פעולה עם המרכז לרפואה מונעת ומניעת סרטן – במרכז הרפואי איכילוב, אליו גם יופנו לקוחותינו.

"לקוחות כלל ביטוח ופיננסים ייהנו מהנחה משמעותית לביצוע הבדיקות המקיפות. יודגש כי השירות ניתן כהטבה ללקוחות החברה, המידע הרפואי נשמר במרכז הרפואי איכילוב בחיסיון מלא ומבלי שהחברה מקבלת בגינו תשלום כלשהו".

במסגרת שיתוף הפעולה, נעשה שימוש בנתוני מחקר ובידע המקצועי הרחב של בתי החולים, כדי לזהות קבוצות סיכון שונות באוכלוסיית מבוטחי כלל ביטוח ופיננסים, ולהציע להם בדיקות מניעתיות העשויות למזער את הסיכונים ללקות במחלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email