כלל מרחיבה את המסלול הירוק בביטוח הרכב

החברה תאפשר למבוטחיה להצטרף לתכנית הביטוח כלל מטראז' בביטוח רכב צד ג' המציע כיסויים רחבים ללא מגבלת גיל ובתעריפים משתלמים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים מרחיבה את המסלול הירוק גם לביטוחי צד ג' לרכב, ומאפשרת למבוטחיה להצטרף לתכנית הביטוח כלל מטראז' במסגרת המסלול החדש. המסלול הירוק מציע כיסויים רחבים, למגוון רחב של נהגים, לרבות נהגים צעירים וחדשים, בתעריפים משתלמים ותוך ליווי אישי של מוקד ייעודי.

כלל מטראז' הינה תכנית ביטוח לרכב המיועדת לנהגים הנוסעים מעט, שכוללת מודל תשלום ידוע מראש, ללא צורך בהתקנת אפליקציה או חיישנים ברכב. במסגרת התכנית, הלקוחות יכולים לבחור, מבין שלוש חבילות מוצעות,
את חבילת הקילומטרים השנתית המותאמת לצריכתם האישית – עד 12,000 קילומטר בשנה, וליהנות מהנחה כוללת של עד 12.5% בשנה. בנוסף לכלל מטראז', יכולים הלקוחות לשלב במסלול ירוק צד ג' גם אפשרויות להנחות נוספות, כמו הנחה בביטוח החובה, לכל הרכבים במסלול.

שלומי תמן. צילום: סיון פרג'

"כלל ביטוח ופיננסים מרחיבה את היצע המסלול הירוק בביטוח הרכב ומציעה למבוטחיה, לראשונה, להצטרף לתכנית הביטוח הייחודית כלל מטראז', גם בביטוח רכב צד ג'. כלל מטראז' הוא מסלול ביטוחי ייחודי המציע מודל תשלום ידוע מראש על פי חבילת קילומטרים שנתית, לבחירת הלקוח. מדובר בפתרון אולטימטיבי עבור נהגים הנוסעים מעט, וכעת, גם נהגים אלו המבוטחים במסלול הירוק בביטוח רכב צד ג' יוכלו ליהנות מתנאי כלל מטראז' האטרקטיביים", אומרת עלית כספי, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת ביטוח כללי בחברה.

שלומי תמן, משנה למנכ"ל ומנהל מערך העסקים בחברה מסר: "כלל ביטוח ופיננסים ממשיכה להתאים את שירותיה ומוצריה לצרכי המבוטחים, והחל מהיום נותנת לסוכניה כלים אטרקטיביים נוספים להציע ללקוחותיהם מגוון מסלולי ביטוחי רכב המותאמים אישית לאופי הנהיגה ולתקציב שלהם".

המסלול החדש מיועד לנהגים בכל הגילים וניתן להוספה ברכב פרטי/מסחרי עד 3.5 טון ועד 15 שנה מתאריך העלייה לכביש. על בעל הפוליסה הראשית לצבור ותק נהיגה של שנתיים ומעלה ועבר ביטוחי של עד תביעה אחת בשלוש השנים האחרונות, בכפוף לתנאי הפוליסה המלאים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email