"כל אזרחי מדינת ישראל הם לקוחות פוטנציאליים"

השבוע בסוכן צעיר: סו"ב ישי דוד, מנכ”ל משותף בסוכנות ישי ורמי דוד סוכנות לביטוח בע”מ בעפולה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 30

מצב משפחתי – רווק

ותק – 9 שנים בתחום. סוכן פנסיוני, סוכן כללי, לקראת סיום רישיון בייעוץ וניהול השקעות.

למה בחרת לעסוק בביטוח ישר אחרי השירות הצבאי?

"אבי הוא סוכן ביטוח ותיק אך למרות זאת מעולם לא העליתי על דעתי לעסוק בביטוח. הייתי גולנצ'יק שרצה לעשות כסף כדי לטייל בחו"ל. אבי הציע לי להצטרף אליו למשרד שכדאי לי, שיש לי שם את כל התשתיות והסיוע המקצועי. השתכנעתי, נשאבתי למקצוע ומהר מאוד התאהבתי בו. אני מתמחה בכל סוגי הביטוחים ובעיקר במתן פתרונות לנישות מורכבות.

מה אתה אוהב במקצוע?

"את האתגר. כל יום מביא אתו אתגרים חדשים, עניין חדש, מפגשים עם אנשים שזה משהו שאני מאוד אוהב וטיולים בכול רחבי הארץ אצל לקוחות".

ישי דוד

איפה אתה רואה את עצמך ואת העסק בעוד 10 שנים?

"בעוד 10 שנים העסק יהיה התאגיד הביטוחי הגדול בארץ. אנחנו בעיצומו של תהליך הפיכת הסוכנות לתאגיד ומתרחבים לעוד נישות כמו התחום הפיננסי, אותו אני לומד כיום לקראת סיום הלימודים לרישיון בייעוץ וניהול השקעות. אנחנו נהיה סופרמרקט לכל תחומי הפיננסים ללקוחות פרטיים ועסקיים".

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"לעניות דעתי, כל רפורמה ושינוי בענף, ואפילו "השמצות" הביטוחים הישירים, רק עושה טוב לענף ומחזק את מעמדו של סוכן הביטוח. הרפורמות הרגולטוריות יוצרות הזדמנויות נהדרות לסוכנים. בנוסף, הן יוצרות מצב שאם לא נתמקצע לא נהיה רלוונטיים. כאנשי מקצוע ששולטים ברגולציה אנחנו יכולים לתת ערך מוסף ללקוחות שלנו. "ההשמצות" רק מכניסות לציבור את המודעות שאולי במוצרים פשוטים יוכלו לקבל מענה כלשהו בביטוחים הישירים, אבל מוצרים מורכבים ומוצרים שעד היום לא חשבו עליהם – אותם הם ימצאו אצל סוכני הביטוח".

 

איזה טיפים אתה יכול לתת לסוכנים צעירים כמוך?

"להתמקצע כל הזמן, לשלוט במערכות של העסק ובמוטו של הסוכנות. לסוכן צעיר שנכנס לסוכנות יש קושי של חוסר התמצאות וערפל מסוים. תבנו לעצמכם את הדרך שלכם, ואל תחששו או תוותרו, כי אתם יכולים להצליח ובגדול – כל אזרחי מדינת ישראל הם לקוחות פוטנציאליים שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email