"כל אחד צריך סוכן ביטוח לצדו"

הכירו את עובדי לשכת סוכני ביטוח שפועלים מאחורי הקלעים ודואגים לתפקוד השוטף של הלשכה. והשבוע: קורל אשכנזי, מזכירת לשכת סוכני ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ותק בלשכה: שנה וחצי

ותק במקצוע: 3 וחצי שנים

השכלה: תיכונית

מצב משפחתי: רווקה

תארי את התפקיד שלך – איך נראה יום עבודה שלך?

"אני מרכזת את כל תחום האדמיניסטרציה של תפעול הלשכה ברמה היומית, ומהווה יד ימינם של מנכ"ל ומנהלת הלשכה. בנוסף, אני אחראית על כל נושא התשלומים השוטפים של משתפי הפעולה עם הלשכה, אחראית על המענה הראשוני לחברי הלשכה כאשר מבקשים עזרה בתחומים השונים. בין היתר משמשת ככוח עזר לכל עובדי הלשכה – כל אחד בתחומו".

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הדבר שאני הכי אוהבת במקום העבודה שלי, זה שבמסגרת תפקידי אני נוגעת במגוון רב של תחומים, שמהם אני לומדת ככל האפשר על מנת להתקדם.

כמובן שכאשר סביבת העבודה היא נעימה, תומכת ומפרגנת, כשבראשה עומד מנכ"ל הלשכה רענן שמחי, הנותן תחושת עבודה טבעית וחמה עם אוזן קשבת, כשהמוטו בראש ובראשונה הוא "כבוד האדם" – כל זה הופך את סביבת העבודה והלשכה למקום שכיף לעבוד בו.

אני אוהבת כאשר סומכים עליי ונותנים לי לנהל פרויקטים גדולים וחשובים, כי אני אוהבת לאתגר את עצמי. כשתוכן העבודה הופך עבורי לשגרה יש לי תחושה של 'הישג מטרה', ואז אני צריכה משהו מאתגר יותר כדי להיות מסופקת, הציפיות מעצמי גדלות ועולות מפרויקט לפרויקט".


אשכנזי. "הלשכה היא מקום שכיף לעבוד בו"

האם העבודה בלשכה שינתה או תרמה לדעה שלך על סוכני הביטוח? מה את חושבת עליהם?

"מאחר שהשתחררתי מהצבא רק לפני כשנתיים, אין לי ניסיון רב מול סוכני הביטוח, כך שהרושם הראשוני שקיבלתי מהם הוא כשהתחלתי את תפקידי בלשכה.

למדתי ונתקלתי במקרים רבים בהם סוכני הביטוח תרמו וסייעו למבוטחים להתנהל נכון ולקבל את זכויותיהם מול חברות הביטוח.

אני שמחה שנכנסתי למקום עבודה המעניק שירות לאוכלוסיית נותני השירות בין החשובות שיש בעולם. כיום אין לי ספק שכל אחד חייב סוכן ביטוח לצדו".

מה הבילוי האהוב עלייך?

"לטייל ברחבי הארץ עם בן הזוג שלי והמשפחה".

מה את עושה בדרך כלל בסופי שבוע?

"קידוש עם המשפחה ואחר כך משתדלת לנוח מכל השבוע, לצבור כוחות ולצאת לטייל ולבלות עם בן הזוג והחברות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email