"כל סוכן צעיר צריך להתחיל את דרכו"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והשבוע - סו"ב יובל לסרי, סוכן עצמאי, בעלים של 'אחדות סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ' במזכרת בתיה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: יובל לסרי
גיל: 39
מצב משפחתי: נשוי
השכלה: LLB במשפטים ו-BA במנהל עסקים עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. בעל רישיון (מותלה) בניהול השקעות.
ותק: סוכן מורשה מ-2012. בעל רישיון פנסיוני.

לסרי | צילום: עצמי

למה בחרת לעסוק בתחום?
"אני סוכן ביטוח מ-2012. קודם לכן עסקתי בתחום ההשקעות במסגרת 'הראל פיננסים'. בגלל ממשק העבודה עם חברת הביטוח וגיוס כספים לבית ההשקעות דרך סוכנים, הבחירה בתחום הייתה טבעית; ההבנה שכאיש מכירות אתה יכול למצוא עצמך בגיל מבוגר יותר מחוץ לארגון בגלל תקופה פחות טובה, גרמה לי להבין שבמקום למכור מוצר אחד של חברה אחת, עדיף להחזיק באפשרות שבה אתה יכול למכור מגוון מוצרים של מגוון חברות וללוות את הלקוח לאורך שנים".

מה אתה אוהב במקצוע?
"אני אוהב במקצוע את העצמאות להתפתח לכיוונים שאתה בוחר ולבנות את העסק כמו שאתה מאמין; כל יום אני בוחר מחדש בשמחה לתת שירות ללקוח וללוות אותו בבחירות שהוא עושה באמת מתוך אכפתיות לעתידו".

נתקלת במכשולים בדרכך?
"כל דבר שנקרה בדרכי היה לי לערך לימודי – לא ראיתי בדברים אלה מכשול".

האם ישנם קשיים שהלשכה יכולה לעזור בלהתמודד עמם?
"לטעמי, הלשכה עושה עבודה מצוינת בנושאים רבים. בתחום של סוכנים חדשים וצעירים ללשכה יש מקום לתת את הדעת בכל מה שנוגע לליווי הסוכן הצעיר/החדש בהתקשרות עם בתי סוכן. הנושא פרוץ לטעמי, יש נושאים רבים מאוד שצריך לתת עליהם את הדעת ולהסב את תשומת ליבו של הסוכן העצמאי בענף שאינו מוכר לו".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?
"אני אוהב את המקום בו אני נמצא כיום, אך מקווה לגדול לעולם בו ההערכה למקצוע תגדל והערך המוסף שלנו כאנשי מקצוע יקבל מקום של כבוד וישמש מקפצה להתפתחות העסקית".

איך אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"בגלל ההתפתחות הטכנולוגית באופן כללי ובענף הביטוח בפרט, אני מאמין שתפקיד סוכן הביטוח בעתיד יהיה חייב להתרחב לפעילויות חדשות, השירות האישי יצטמצם לפן המקצועי יותר, סוכנויות הביטוח יהיו רזות יותר ומספר עובדי המשרד ירד".

מה אתה ממליץ לסוכנים הצעירים?
"להתייעץ הרבה לפני כל צומת חשוב, במיוחד בעניינים מקצועיים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email