“כל פגישה עם לקוח שבסופה הוא מבין ויודע סוכן צעיר את זכויותיו ומודה לי בסיומה – היא הצלחה"

סו”ב פיני ג’אנח, עצמאי: "אני חושב שהלשכה עושה עבודה מבורכת עבור הסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: פיני ג’נאח
גיל: 28
מצב משפחתי: נשוי
השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות במימון
רישיון: פנסיוני
ותק: 7 שנים

ג'אנח. “אני רואה במקצוע שליחות״ | צילום: עצמי

מה הביא אותך לעסוק בביטוח?
“לאחר הצבא התחלתי לעבוד בבית ההשקעות אקסלנס נשואה בתור נציג תיאום פגישות. תוך כדי עבודתי סיימתי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון וניגשתי למבחנים החיצוניים של משרד האוצר. בתום שלוש שנות עבודה עברתי לעבוד בדלתא בית לתכנון פיננסי, סוכנות המתמחה בפיננסים שהוקמה על ידי יוצאי אקסלנס והקמתי עבורם את מחלקת הטלמיטינג. לאחר שנה בתפקיד והתמחות בתחום הפנסיוני, התחלתי לעבוד כסוכן עצמאי בסוכנות”.

מה אתה אוהב במקצוע?
“אני רואה במקצוע שליחות. אני מטפל בעיקר בצד הפנסיוני והפיננסי של הלקוחות. חוסר ההבנה בקרב הציבור בנושאים האלה גדול וכל מקרה בו הצלחתי להסביר ללקוח את הזכויות שלו ולהטיב עם מצבו – זאת מבחינתי ההרגשה הטובה”.

נתקלת בקשיים בתחילת דרכך?
“לצאת לעצמאות זו החלטה לא פשוטה. חצי השנה הראשונה היא תקופה לא פשוטה כלכלית. מצד שני, העזרה שקיבלתי בבית הסוכן נתנה לי את הדחיפה והיכולת לעמוד על הרגליים מאוד מהר”.

מה צריכה הלשכה לעשות לטובת הסוכנים הצעירים?
“אני חושב שהלשכה עושה עבודה מבורכת עבור הסוכנים. הסוכנים הצעירים, שלא נמצאים בבית סוכן, צריכים ליווי מקצועי בכל הקשור לפתיחת העסק וההתנהלות הכלכלית. זו עזרה שתהיה מבורכת”.

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?
“ממשיך לעבוד ולתת שירות ללקוחות שלי. בעלים של סוכנות מצליחה שמטפלת בלקוח ב־360 מעלות”.

תן דוגמה להצלחה שלך בעבודה.
“ההצלחות הן רבות. כל סיום פגישה עם לקוח שטרם הפגישה אינו יודע מי מנהל את כספיו ולא יודע כמה הוא משלם דמי ניהול עבור החסכונות הפנסיוניים שלו, ובסופה הוא מבין ויודע את זכויותיו ומודה לי בסיומה, היא הצלחה".

מה אתה חושב על עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
“סוכן הביטוח פה כדי להישאר. חוסר הידע בציבור הוא גדול ואין תחליף לסוכן ביטוח מקצועי שילווה את הלקוח בכל הצמתים החשובים בחייו”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email