כנסי הפיננסים הבאים ייערכו לזכר ארז גוטמן ז״ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישיבת הוועד המנהל שנערכה השבוע נפתחה בדקת דומייה לזכרו של יו"ר תת הוועדה לפיננסים ארז גוטמן ז״ל, שנפטר לפני כשבועיים מדום לב. במהלך הישיבה הוחלט, ביוזמת נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, כי כנסי הפיננסים הבאים ייקראו על שמו של גוטמן, לזכר תרומתו ללשכה ולסוכני הביטוח. כמו כן, הוחלט כי בכנס הקרוב באילת ייערך מושב מיוחד לזכרו.

אברמוביץ נשא דברים לזכרו של גוטמן: "ארז היה עוגן משמעותי בפעילות הלשכה בשנה האחרונה. הכרתי אותו בשנתיים האחרונות. התרשמתי מהיותו אדם רב פעלים, בעל אישיות מיוחדת, ואין ספק שיחסר לכולנו".

״תמיד כיניתי את ארז כצעיר שבחבורה. הוא היה נלהב באופן יוצא מגדר הרגיל מענף הביטוח בכלל ומעבודתו בפרט״, אמר יובל ארנון, יו״ר הוועדה לביטוח פנסיוני. ״הוא היה בחור דעתן מאוד, שחיוך נצחי מרוח על פניו״. ״כשהכרתי את ארז לראשונה הוא ביקש ממני להיות מעורב בעשייה של הלשכה למען הסוכנים״, סיפר מנכ״ל הלשכה מוטי קינן. ״לרוב אנשים ניגשים אלי כשהם מבקשים לקבל משהו, לא לתת. לכתו מהווה אבדה גדולה מאוד עבור כולנו״.

בין הדוברים לזכרו של גוטמן, היו גם שותפיו לסוכנות הביטוח. ״חיפשתי שותף להקמת עסק די הרבה זמן, ואת ארז פגשתי במקרה לפני כשלוש שנים״, סיפרה ורד מור, שותפתו לעסק. ״לאחר כשעתיים של שיחה, הבנו שנינו שאנחנו רוצים להיות שותפים. ארז היה אדם מסור, ישר, שאפתן, סמכנו זה על זו בעיניים עצומות. האובדן הגדול ביותר הוא לאבד חבר. חלל גדול נפער בחיינו עם לכתו״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email