כנס אלמנטר ה-33 של לשכת סוכני ביטוח נפתח היום באילת

כ־1,500 סוכנים וסוכנות, בכירים בענף הביטוח, במשק העסקי ובכנסת, צפויים להשתתף ב"כנס אלמנטר 2019" של לשכת סוכני ביטוח שיפתח הערב (שני) בשעה 20:30 בטקס חגיגי; הכנס יתקיים בין ה־18 ל־21 בנובמבר, במלון "דן אילת"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס אלמנטר לשנת 2019 של הלשכה יפתח היום (שני) בשעה 20:30 בטקס חגיגי באולם פביליון במלון הרודס בוטיק.

הטקס יפתח במופע מוזיקלי ולאחריו ינאמו בכירי הלשכה וענף הביטוח ושוק ההון, בינהם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר ועדת אלמנטר סו"ב ישראל גרטי, הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון ד"ר משה ברקת, מבקר המדינה רו"ח מתניהו אנגלמן, שר העליה והקליטה ח"כ יואב גלנט, השרה לשיוויון חברתי ח"כ גילה גמליאל ובכירים נוספים מענף הביטוח ושוק ההון.

גילה גמליאל. צילום: באדיבות הלשכה

 

ברב־שיח ייחודי בנושא מקומו של סוכן הביטוח בעולם הפרט המשתנה ישתתפו מנכ"לי החברות כלל ביטוח, מנורה מבטחים, הפניקס, איילון ושלמה ביטוח.

האלוף במיל' יצחק בריק, נציב קבילות החיילים לשעבר, יספר למשתתפים על מוכנות צה"ל למלחמה, על רקע האיומים הנוכחיים על ישראל; ערן יעקב, ראש רשות המסים, יישא אף הוא דברים ביום השלישי של הכנס. הכנס יהיה גדוש בהרצאות מקצועיות, סדנאות ולצדן מופעי בידור כשבמופע המרכזי יארחו חברי להקת אתניקס את הזמר והיוצר עברי לידר.

גם בכנס אלמנטר השנה לא ייפקד מקומם החשוב של חידון הלשכה לסוכנים האלמנטריים, שהזוכים בו יקבלו פרסים מידי סגן ומ"מ נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק. את תוצאות סקר שביעות הרצון מחברות הביטוח בתחום הביטוח הכללי, שכול הענף מחכה להן, יפרסם סו"ב גרטי בפני משתתפי הכנס בבוקר יום רביעי (היום השלישי לכנס).

בערב האחרון לכנס יתקיים גם טקס פרידה ממנכ"ל הלשכה היוצא רענן שמחי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email