כנס אלמנטר מחוז צפון: על השינויים והתמודדות עם אי הוודאות

מחוז חיפה והצפון יקיים כנס מקצועי גדול בתחילת חודש יולי. הכנס יתמקד בתחום הביטוח האלמנטרי וירצו בו מרצים מהשורה הראשונה, בדגש על ביטוחי צ.מ.ה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז חיפה והצפון של לשכת סוכני ביטוח, בראשות היו"ר מיכה אדוני, יקיים ב־7/4 כנס מקצועי גדול בתחום ביטוח האלמנטרי. הכנס ייערך באחד המקומות היפים בארץ, בית גבריאל, על שפת הכינרת. במקום זה נחתם הסכם השלום בין ישראל לירדן בהשתתפות ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל והמלך חוסיין ז"ל. במקום קיים מוזיאון שתיעד את החתימה על הסכם שלום חשוב זה.

השינויים העוברים על ענף הביטוח, אי הוודאות והקשיים שהולכים ונערמים לפתחו של הסוכן, מחייבים את לשכת סוכני ביטוח לא לעמוד מנגד – לתת כלים מקצועיים לסוכנים, לעדכן אותם בחוזרים הרבים הצצים חדשות לבקרים משולחנה של המפקחת על הביטוח. "אנו צופים להיענות גדולה מצד הסוכנים", אמר אדוני בהתייחס לכנס. "לשכת סוכני ביטוח משקיעה רבות לחיזוק מעמדו של סוכן הביטוח בישראל".

 "צופים היענות גדולה". אדוני
"צופים היענות גדולה". אדוני

הכנס המקצועי יתמקד הפעם בתחום הביטוח האלמנטרי. את ההרצאות יעבירו מרצים מהשורה הראשונה ויינתן דגש על ביטוחי הצ.מ.ה וביטוח הקבלנים המורכבים המחייבים ידע מקצועי רחב ובפרט בעת התביעה.

יו"ר הוועדה האלמנטרית, אריאל מונין, ירצה על הדרכים להתמודדות עם הרגולציה בתחום האלמנטר. היועץ המשפטי של הלשכה, עו"ד עדי בן אברהם, ידבר על נזקי טבע ועוולת הרשלנות בביטוח צ.מ.ה ויסקור גם את חוזר הצירוף לביטוח. ראש המועצה עמק הירדן, עידן גרינבאום, יכבד את הלשכה בנוכחותו ויברך את באי הכנס. יו"ר סניף חיפה, ליאור רוזנפלד השותף לכנס, יברך ויעדכן את הסוכנים על פעילות הלשכה. בנוסף, כתב השטחים של חדשות ערוץ 2 ,אוהד חמו, יתן הרצאה מרתקת בנושא "ישראל והפלסטינים – לאן?".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email