כנס אלמנטר 2015: למעלה מ־1,100 איש כבר נרשמו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־1,100 איש כבר נרשמו לכנס אלמנטר 2015 שיתקיים בין התאריכים 9-12 בנובמבר באילת. הנתונים נכונים ללפני החגים. בלשכת סוכני הביטוח מצפים לבואם של יותר מ־1,500 איש לכנס שיעסוק בנושאי הביטוח הכללי, והם יתארחו בבתי המלון דן אילת (בו גם יתקיימו רוב אירועי הכנס), הרודס, הילטון מלכת שבא, רויאל ביץ', רויאל גארדן ולראשונה גם בשלמה המלך, הזול יותר. לידיעתכם – אין יותר מקומות לינה בדן אילת וברויאל ביץ', וברויאל גארדן נותרו מקומות בודדים.

הרצאות מקצועיות

בערב הפתיחה שיתקיים במלון הרודס באולם "הפביליון" יישאו דברים גם בכירים מענף הביטוח. בכנס יתקיימו הרצאות מקצועיות, פאנלים, הרצאות העשרה, וכמובן תוכניות בידור ומוסיקה, כמיטב המסורת של כנסי העבר. הפאנלים יעסקו בין השאר בניהול נכון של העסק וכן על היחסים שבין חברות הביטוח לסוכנים בעת הגשת תביעה עבור המבוטח. בין השאר ירצה גם הסופר והעיתונאי שי גולדן.

פרטים על ההרשמה לכנס ניתן לראות באתר לשכת סוכני הביטוח. ההרשמה פתוחה לחברי הלשכה ששילמו דמי חבר, לעובדי משרדיהם הבכירים ולעובדי חברות הביטוח.

לדברי אריק (קיקה) ורדי, יו"ר ועדת כנסים ואירועים, הכנס הפעם יתקיים בשישה בתי מלון לעומת חמישה בעבר: "אנחנו רוצים שגם הסוכנים הצעירים והחדשים יבואו; לשם כך הוספנו השנה את מלון שלמה המלך, ואפשרנו גם לינה של שלושה בחדר, כדי להוזיל עלויות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email