כנס אלמנטר 2017 – "מחוזקים לעתיד"

החלה ההרשמה לכנס אלמנטר ה־ 30 שיתקיים באילת ב־ 26-23 באוקטובר 2017. בין משתתפי הכנס: דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח; ויאיר המבורגר, יו"ר איגוד חברות הביטוח. אורחי הכנס ייהנו מהופעה של דני סנדרסון, עידן עמדי, ומסיבות לתוך הלילה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החלה ההרשמה לכנס אלמנטר ה־30 שיתקיים במלון "דן" אילת בין התאריכים 26-23 באוקטובר הקרוב. הכנס תחת הכותרת "מחוזקים לעתיד" הוא האחרון במסגרת הקדנציה הנוכחית של נבחרי הלשכה, שייפרדו במהלכו מחברי הלשכה.

להרשמה לכנס

ההרצאות יהיו במלון "דן" והלינות תתאפשרנה במלונות הבאים: דן, הרודס, הילטון מלכת שבא, רויאל גארדן, רויאל ביץ' והמלך שלמה.

את הכנס תנחה גם הפעם (בפעם שלישית ברציפות) אלינור סלע, שכבשה את לב חברי הלשכה בפעמיים הקודמות. מאחורי ארגון הכנס עומדים סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה, סו"ב אריק (קיקה) ורדי, יו"ר ועדת אירועים וכנסים ורענן שמחי, מנכ"ל לשכת סוכני ביטוח.

כנס אלמנטר 2016

 

בין המשתתפים בכנס (שתוכניתו הסופית עדיין בשלבי גיבוש אחרונים): נשיא הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ, דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח, יאיר המבורגר, יו"ר איגוד חברות הביטוח, ראשי ענף הביטוח, חברי כנסת ושרים ואנשי מקצוע בתחומים שונים במסגרת ענף ביטוח אלמנטרי, טכנולוגיה, סייבר ועוד. אורחי הכנס ייהנו מהופעה של דני סנדרסון, עידן עמדי, ומסיבות לתוך הלילה.

בין ההרצאות המקצועיות שיהיו בכנס: "הפוליסה התקנית לביטוח דירה – חידושים והשלכות משפטיות", המרצה – עו"ד שלומית בן אברהם, יועצת משפטית; "מה יקרה בענף עם כניסת הרכב האוטונומי?", המרצה – אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח; "זרקור – האם כספת ביתית אכן מגנה?", המרצה – דביר בנדק; "איך להימנע מתביעות רשלנות בעסקים?", המרצה – עידו ברלשטין, מנכ"ל אורלנד יעוץ גם הבחירות לנשיאות הלשכה יזכו להתייחסות במהלך הכנס, כשהמועמדים בבחירות לנשיאות – סו"ב אורי צפריר, סו"ב ליאור רוזנפלד וסו"ב מוטי דהרי, יציגו כל אחד את המצע שלו בפני הנוכחים – פחות מחודש לפני הבחירות עצמן שיתקיימו ב־22 בנובמבר.

העשרה ובידור

אבי יששכרוף, כתב ופרשן לענייני ערבים של אתר "וואלה news ", ירצה על המזרח התיכון של ימינו; ג'ני כהן דרפלר, מנכ"לית "אייר דוקטור" תרצה על דיגיטציה בעולם הרפואה.

בנוסף לתכנים המקצועיים ותכני ההעשרה, יזכו סוכני הלשכה ובני בנות הזוג למופעי בידור ומוסיקה: את ערב הפתיחה וקבלת הפנים תלווה להקת "בוסה טריו"; ביום שלישי בערב יערך מופע של דני סנדרסון, שיארח את הזמר עידן עמדי; יום רביעי בערב – להקת ה”ווקה פיפל”, וגם ערבי שירה באווירה יוונית ובאווירה ישראלית, וערב של מוזיקה ים תיכונית לצעירים עד השעות הקטנות של הלילה.

סנדרסון. יופיע השנה בכנס | צילום: לנה פישר

גם בכנס זה יזכו סוכני הלשכה הצעירים למושבים ייחודיים להם, כשעל הנושאים שוקדת בימים אלה ועדת הצעירים בלשכה בראשות סו"ב דביר רפ, בכנס יתפרסמו גם תוצאות סקר שביעות הרצון של הסוכנים מחברות הביטוח בתחום האלמנטרי, שכל הענף מצפה לו.

מונין מספר כי “כנס האלמנטר השנה לא רק יהווה את סיום שנת הפעילות של הוועדה, אלא זהו סיכומה של קדנציה כולה. לצד הסיכומים נשאף להעשיר את הידע המקצועי של סוכני הלשכה בנושאים אשר עלו מהשטח עצמו".

להרשמה לכנס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email