כנס ביטוח חיים ופנסיוני ה־40 של הלשכה יתקיים באילת בראשית מרץ

בכנס יושם דגש על סדנאות מעשיות והרצאות מקצועיות, והוא ישא את הכותרת "מקצוענות ונשמה 24/7"; הכנס, שיתקיים לקראת הבחירות לכנסת, יעמת בין נציגי המפלגות השונות בנושאים כלכליים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ההרשמה לכנס חיים ופנסיוני ה־40 של לשכת סוכני ביטוח נמצאת בעיצומה. הכנס ייפתח ב־11 במרץ 2019 וימשך עד ה־14 בחודש. ביומו הראשון של הכנס יתקיים כינוס של MDRT.

בשונה מהשנים הקודמות, הכנס יתקיים הפעם במלון רויאל ביץ' באילת ולא במלון דן. הכוונה היא לקיים את הכנסים הפנסיוניים של לשכת סוכני ביטוח במלון רויאל ביץ', מה שהיה נהוג בעבר הרחוק יותר, ואת כנסי ביטוח אלמנטר להמשיך ולקיים במלון דן. לדברי סו"ב מיכאל נוימן, יו"ר הוועדה הפנסיונית, הכנס הפעם יתמקד בהעמקת המקצוענות של סוכן הביטוח שיוכל להעניק את השקט הנפשי ללקוחות שלו 24/7.

מיקי נוימן | צילום: שלומי דעי

הביאו את הלפטופ

"אנחנו שמים דגש על המקצועיות והמקצוענות של הסוכן", אומר נוימן: "תכנון הכנס שונה מכנסים קודמים, כששעות אחר הצהריים יוקדשו לסדנאות מעשיות; אני מציע לכל סוכן שרוצה להשתתף בהן, להביא את הלפטופ שלו איתו כדי לשבת ולעשות עבודה אמיתית בסדנאות, החל מכתיבת מסמך גילוי נאות וכלה בדברים שקשורים באמנת השירות ועוד. אנחנו נכנסים הפעם למחוזות שלא נכנסו אליהם בעבר; כך למשל, תהיה סדנא על תמחור – סוכן שיסיים את הסדנא יידע לתמחר את העבודה שלו, הן מול החברות והן מול הלקוחות ומול עצמו. מדובר בסדנאות שיביאו לסוכנים כלים מקצועיים ויצירתיים ולכן אני קורא למשתתפים בסדנאות להגיע עם המחשבים הניידים שלהם".

לדברי נוימן, גיבוש תכנית הכנס הסופית טרם הסתיימה "אבל בנוסף לסדנאות, אני יכול להבטיח הרצאות מרתקות בבקרים. בין היתר, ישא הממונה על רשות שוק ההון ד"ר משה ברקת הרצאה בבוקר יום שלישי, כנראה, על מעמדו של סוכן הביטוח בעיני הרשות. פרופ' זיו רייך, דיקן בית הספר לביטוח של המכללה האקדמית נתניה, ידבר על הערכת נכסים לא סחירים; תהיה הרצאה של רונית כהן, מנהלת תחום בכירה של קופות גמל בנציבות מס הכנסה.

בנוסף, תהיה הרצאה בנושא תיקון 190 של עו"ד אורלי ג'רבי מהרצוג פוקס נאמן, שתתייחס לשאלה הקריטית על איזה שכר צריך לבטח בפנסיה; האם ביטוח פנסיוני מחייב או לא מחייב אובדן כושר עבודה בתוכו ועוד שאלות מאוד מהותיות. אחד הנושאים החשובים שיידונו יהיה בעיות אתיקה בעבודת הסוכן".

בתחום הבידור שלצד הכנס המקצועי, הובטחה הופעתו של הזמר הוותיק, הנחשב לזמר הלאומי של ישראל – יהורם גאון.

גם ח"כים מוזמנים

הכנס שיתקיים כ־3 שבועות לפני הבחירות לכנסת, יעמת בין נציגי מפלגות בנושאים כלכליים, וזאת במסגרת פאנלים בשיתופם.

"כמובן שניתן במה לחברי הכנסת שתמכו בנו לאורך הקדנציה, אך נקווה שיתפנו מעיסוקיהם ערב הבחירות. הזמנו גם שרים בכירים, אך משום שמדובר בערב בחירות, אנחנו יודעים שלוח הזמנים שלהם מאוד נתון לשינוי ונקווה שיגיעו", אומר נוימן.

להרשמה לכנס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email