כנס ביטוח חיים ופנסיוני 2015: עד כה נרשמו מעל ל-1,000 סוכני ביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מעל ל-1,000 סוכנים נרשמו עד כה לכנס ביטוח חיים ופנסיוני, שיתקיים ב-9-12 במרץ באילת.

לדברי יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני יובל ארנון, ביום ראשון הקרוב יתחילו סוקרים מטעם חברת דיאלוג להתקשר לסוכני הביטוח כדי לאסוף נתונים עבור סקר שביעות רצון מחברות הביטוח שעמן הם עובדים. "מדי שנה הסקר הזה מעורר סקרנות רבה. תוצאותיו יפורסמו במהלך הכנס, ביום שלישי. השנה הוספתי עוד כמה מרכיבים, לא רק על הביטוחים עצמם, לסקר. השנה יעסוק הכנס באחריות של הסוכן לספק הגנות עבור הלקוח ושאריו.

"השנה בנינו את הכנס באופן ייחודי. בשעות הצהריים יתקיימו שני מושבים במקביל, כשבכל מושב יהיו שלוש הרצאות מקצועיות בנושאי הכנס, של בעלי תפקידים בלשכה והיועצים המשפטיים לחברי הלשכה, מהתאמה של הביטוח לצורכי הלקוח, דרך תשלום, פגישות שירות, למה צריך צוואה, ועד לכל מה שקשור לסוכן וליחסיו עם הלקוח. כל סוכן יוכל לבחור לעצמו את ההרצאה שמתאימה לו ביותר".

מעבר לכך, יתקיימו הרצאות מקצועיות, בהן רו"ח יעקב כהן, על מיסוי לשארים ואובדן כושר עבודה, ואיציק בן ארויה, יו"ר לשכת היועצים הפנסיוניים, ידבר על ערכו הכלכלי של האדם. ייערכו פאנלים בנושאי אקטואליה, בדגש על הבחירות הקרבות – אחד של שרי אוצר בפוטנציה מכל המפלגות, והשני בנושא חינוך פיננסי, שגם אליו יזומנו פוליטיקאים. אנשי הפיקוח על הביטוח ירצו על רגולציה ושינויים חדשים, ואף יוצג מודל תגמול חדש לסוכן שיוצג על ידי מנהל תחום החיסכון של אחת מחברות הביטוח.

בנוסף, לאורך כל הכנס ירוצו עשרות שאלות טריוויה לקהל, ותתקיים תחרות לסוכנים שינסו להציג את עצמם באופן הטוב ביותר. "נבקש מתנדבים, ונבחר כעשרה סוכנים שיתבקשו להציג את עצמם. הקהל ידרג את מי שיציג את עצמו באופן הטוב ביותר". כמו כן, לצד הדוכנים הסטנדרטיים, יוצב דוכן של סטודיו צילום, יחד עם מאפרת, לטובת הסוכנים. "אנחנו נותנים אפשרות לכל סוכן לעשות צילום מקצועי לאתר שלו ולרשתות החברתיות בתשלום סמלי", מסביר ארנון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email