כנס בסימן "סוכנות מחוברות לבריאות"

בעוד כשבועיים יתקיים כנס "נשים בענף הביטוח" בהשתתפות סוכנות ביטוח ומנהלות משרדי סוכן; הכנס יתקיים תחת המוטו "סוכנות מחוברות לבריאות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב־16 במאי 2019 יתקיים כנס "נשים בענף הביטוח" שמקיימת הוועדה להעצמה נשית, בראשות סו"ב מיכל וינצר, שבלשכת סוכני ביטוח. זהו כנס הנשים ה־5 במספר של הלשכה. האירוע יתקיים בשיתוף איילון ביטוח, שמלווה את הוועדה כבר שנים, וכן קבוצת שחר, קבוצת שגריר, קופל גרופ, אילן קאר גלס, פוינטר, סוכנות משגב, פספורט כארד וד"ר פח וצבע. בכנס ישתתפו סוכנות ביטוח ומנהלות משרדי סוכן מכל הארץ.

הכנס הפעם יתמקד בתחום הבריאות תחת המוטו "סוכנות מחוברות לבריאות". את הכנס ינחו סו"ב יפית תמיר וסו"ב מירב ג'והן, חברות הוועדה ונטלי רותם, המנחה הקבועה של כנסי הלשכה המחוזיים.

מיכל וינצר | צילום: נוגה עקל

למה בחרתם בנושא בריאות האישה דווקא?

וינצר: "המחשבה של חברות הוועדה הייתה בתחילה לעסוק בבריאות הנפשית של האישה. קראנו על מחקר על תרומתו המוכחת של קשר הדוק בין נשים לבריאות הנפשית של האישה. זה מה שאנחנו תמיד אומרות – נשים שהן ביחד או כחברות, או קהילות נשים – הן תורמות אחת לשנייה, לא רק בקטע של העצמה והפרייה הדדית, אלא הוכח שזה תורם לבריאות האישה. בריאות נפשית תורמת לבריאות פיזית כמו הפתגם נפש בריאה בגוף בריא ומפה זה החל.

"בנינו את ההרצאות בסגנון,TED יהיו שם גם נשים עוצמתיות וגם ידובר בריאות פיזית של האישה: סו"ב ז'קלין בורוב תרצה תחת הכותרת 'ההצלחה לא מגיעה אלייך, את צועדת אליה'; טל רוזן, מנהלת מכירות ריסק ובריאות ארצית במגדל תדבר על הזכות לבחור; נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף הבריאות באיילון ביטוח, תספר על נשים בעולם הבריאות; ח"כ אורנה ברביבאי, ח"כ הטרייה מכחול לבן, האלופה (במיל') הראשונה שפיקדה על אגף בצה"ל, ולא על חיל הנשים, תדבר על 'אנשים זה כל הסיפור'; וסו"ב שני ארז על 'לקחת ספייס, הקשר בין סביבת העבודה של האישה לבריאותה'".

פרופ' פרידמן | צילום: באדיבות המצולם

בכנס ישתתפו גם אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח, סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה; פרופ' איתן פרידמן, מנהל היחידה לאונקוגנטיקה בתל השומר, שיספר כי הסיכון לכל אישה לחלות בסרטן הוא כ־35% (אחת משלוש), מהם גורמי הסיכון הסביבתיים וההתנהגותיים ומה התרומה של הגנטיקה ואיך אפשר להקטין סיכון או למנוע סרטן; עו"ד שי אופז, יועץ ביטוח, יתרגם את הנושא לתחום הביטוח.

הכנס יסתיים במופע העוצמתי "שתיים" של ליאת יצחקי ואמילי עמרוסי, מופע שירה ודיבור בפתיחות על בעיות הנשים וארוחת צהריים חגיגית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email