כנס בריאות בצפון: ביטוח בריאות ימשיך להיות פתרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביטוח הבריאות לא מת – זו המסקנה שעלתה מכנס הבריאות שהתקיים במחוז חיפה והצפון השבוע בבית החולים כרמל. הכנס, שנערך בצל השלכות ועדת גרמן בהשתתפות 160 סוכנים, אירח בנוסף לאנשי המקצוע בתחום הביטוח גם את מיטב הרופאים במרכז הרפואי כרמל.

ד"ר ארז שרוני, מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה, ופרופ' נתן פלד, מנהל מכון ההדמיה, סקרו בפני הסוכנים את החידושים בתחום הרפואה. ד"ר רוני דיוקמן, סגן מנהל בית החולים, ציין לטובה את שיתוף הפעולה רב השנים עם לשכת סוכני הביטוח במחוז הצפון והודה ליו"ר המחוז ליאור רוזנפלד על המשך מסורת קיום הכנסים, שבהם החל אריה אברמוביץ בהיותו באותו תפקיד.

לדברי רוזנפלד."את ההצגה גנבה ללא ספק כרמית כגן, מאמנת בטיפול בחרדות, ששיתפה את הסוכנים בטיפים ל'יציאה מסיר הלחץ'". יו"ר ועדת הבריאות יואל זיו וד"ר אודי פרישמן, יועץ הבריאות בלשכה, יחד עם אורית קרמר, סמנכ"לית בכירה במנורה, ציינו, כל אחד בתורו, כי ביטוח הבריאות ימשיך להיות פתרון, בנוסף לזה הקיים ברפואה הציבורית.

זיו ציין כ."יש ויהיה מקום גם לביטוח רפואי פרטי". פרישמן אמר כ."אני לא רואה מצב שמה-1/1/15 לא יימכרו ביטוחים פרטיים. רוזנפלד סיכם כי הו."שמח ששוב הגשנו לסוכנים תפריט מקצועי, לצד העשרת הידע הרפואי, סוכן ביטוח שמוכר כיסויים רפואיים חייב לשלוט, לפחות בצורה מינימלית, גם בנושאי רפואה כלליים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email