כנס הבריאות ייתן כלים מעשיים לסוכנים

כנס הבריאות השנתי של הלשכה יתקיים ב־17 ביולי בראשון לציון. סו"ב איגור מורי: "זהו כנס שבו סוכנים פעילים בתחום הבריאות יקבלו כלים מקצועיים ומעשיים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הבריאות השנתי של לשכת סוני ביטוח יתקיים ב־17 ביולי במרכז האירועים לאגו בראשון לציון.

לדברי סו״ב איגור מורי, יו״ר הוועדה לביטוחי בריאות וסיעוד בלשכה, הכנס השנה לא יהיה כנס ״להרחבת אופקים״ אלא כנס שבו סוכנים פעילים בתחום הבריאות, יקבלו כלים מקצועיים מעשיים. ״זה לא עוד כנס של ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, מינגלינג ורופא שמספר על הליך כירורגי חדשני שלו במשך שעה וחצי. מה הרצאה כזאת תורמת לסוכן הביטוח? הפעם נציג בית חולים יסביר על האופציה של ניתוחים בחו״ל; איך משתמשים בכיסוי של ניתוחים בחו״ל בפוליסת הבריאות? נציג בית חולים יספר על טכנולוגיות חדשות שסוכן ביטוח שילמד עליהן יוכל להסביר אותן ללקוח שלו״.

זו הסיבה, אגב, שסו״ב מורי יוותר על הרצאות של חברי כנסת, או רופאים, למשל, שידברו על העשייה שלהם: “זהו כנס מקצועי. אם יהיו בכירים מהממשל, הם יבואו רק כדי לשאת דברי ברכה", הדגיש מורי.

איגור מורי | צילום: גיא קרן

נושאים נוספים שיעלו בהבלטה בכנס הם איסור על המלצות סוכנים על רופאים, וכתבי שירות. מורי: ״כשסוכן ביטוח ממליץ ללקוח שלו על רופא ואומר עליו שהוא הכי טוב בארץ, הוא עובר עבירה שיכולה לגרור קנס של מאות אלפי שקל, וזה לא מכוסה בביטוח אחריות מקצועיות. בנושא איסור הפניות של סוכנים לרופאים, לקראת הכנס ערכנו שיתוף פעולה עם מגזין פורבס ישראל. לפורבס יש שיטה מעולה לדירוג רופאים. מדובר בסקר אמיתי. תהיה הרצאה קצרה על שיטת הדירוג. סוכן הביטוח יוכל לומר ללקוח שלו – אני לא ממליץ על אף אחד אבל יכול לשלוח לך את הדרוג של פורבס ממנו תוכל לבחור״.

בנושא זה תהיה גם הרצאה של עו״ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, שינחה את הסוכנים לגבי האיסור על הפניות והמלצות על רופאים. בן אברהם ידבר גם על נושא כתבי השירות שהוא פרוץ מאוד, לדברי מורי.

עוד נושא שייסקר הוא החידושים בביטוח נסיעות, עליו ירצה סו״ב יואל זיו (יו״ר הוועדה הקודם). בנוסף, יתקיים פאנל בתחום הסיעוד שיעסוק בהתקדמות החקיקה (אם תהיה) שהלשכה מובילה בנושא הטבות מס לחוסכים לביטוח סיעודי, או נושא אחר בתחום הסיעוד.

״הכנס נועד לתת כלים מקצועיים נטו לסוכנים פעילים שעוסקים בזה יום יום, לא למנהלים ובעלי סוכנויות גדולות שבאים להרחיב אופקים. גם בתחום המכירות ירצה מומחה בתחום מכירות ביטוח בריאות", מסכם מורי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email