כנס הבריאות מתקרב: 5 ראשי אגפי הבריאות בחברות הביטוח בפאנל אחד

ב-21 באוקטובר יתקיים כנס הבריאות הדיגיטלי של הלשכה. חברות הביטוח ממתינות בדריכות לתוצאות סקר שביעות רצון הסוכנים, ורשימת התכנים שיוצגו בכנס מתגבשת סופית בימים אלה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכנית כנס הבריאות הדיגיטלי "מאתגר להצלחה" של לשכת סוכני הביטוח מתגבשת סופית בימים אלה. הכנס יתקיים ב-21 באוקטובר ודורש הרשמה מוקדמת – אז מהרו להירשם.

לדברי נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, "משבר הקורונה מעמיד בפנינו אתגרים לא פשוטים, ואנו נדרשים להתאים את עצמנו שוב ושוב למציאות משתנה. ההתפתחות המקצועית, היכולת להיות עם היד על הדופק בכל העדכונים והשינויים שיש בעולם הביטוח חשובה מתמיד ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להביא לכם את הכנסים המקצועיים של הלשכה עם התכנים הטובים ביותר עד הבית.

כנס
צילום: shutterstock

"כנס הבריאות הדיגיטלי יתקיים ב-21.10.20 וגם אני אהיה שם יחד עם: פרופ' זאב רוטשטיין, אלון גל, ד"ר אודי פרישמן, עו"ד איילת ערוסי, עו"ד שי אופז, דורית שכטר, נציגי חברות הביטוח ועוד".

סקר שביעות רצון

במרכז הכנס יפורסמו תוצאות סקר שביעות הרצון בתחום הבריאות של סוכני הלשכה מחברות הביטוח; כלי שהחברות מצפות לו בכל שנה ומשתמשות לאחר מכן בנתוניו. השנה תוצאות הסקר מסקרנות יותר מתמיד בשל משבר הקורונה. 

לדברי סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה, הסקר נמצא בעיצומו והוא ייסגר ב-11 באוקטובר – אז מהרו להשתתף בו. הסקר מבוצע בידי חברת "שריד", שמבצעת את כל סקרי שביעות הרצון של לשכת סוכני הביטוח.

פאנל מקצועי

אחד השיאים בכנס יהיה פאנל מקצועי של חמישה ראשי אגפי הבריאות בחברות הביטוח – דיוויד ארנון מכלל ביטוח; אורית קרמר ממנורה; דפנה שפירא מהפניקס; שרון דונסקי מהראל ונאוה ניב סרודיו מאיילון.

את הפאנל המקצועי ינחה סו"ב עופר חורש, חבר ועדת הבריאות בלשכה, והוא יעסוק בנושאים כמו הרפורמה – ארבע שנים אחרי; התחרות בשיפור פוליסות מחלות קשות; תרופות בהתאמה אישית כחלק מפוליסת תרופות; שינויים עתידיים בפוליסות הבריאות בעקבות הקורונה; עתידו של הביטוח הסיעודי; פוליסת תאונות אישיות חדשה ב-2021 ועוד.

גם פרופ' זאב רוטשטיין, מנכ"ל הדסה עין כרם, יביא בהרצאה בפני סוכני הלשכה היבטים תלויי קורונה ואחרים, כמו רפואה פרטית במערכת הציבורית. את הכנס תנחה נטלי רותם והוא ייפתח בדברים שיישא נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד ויו"ר ועדת הבריאות סו"ב איגור מורי. 

נודע כי נבדקת האפשרות לעימות מסקרן במסגרת הכנס על רקע משבר הקורונה, בין ח"כ יפעת שאשא ביטון (ליכוד) יו"ר ועדת הקורונה בכנסת, לבין ח"כ עודד פורר (יו"ר סיעת ישראל ביתנו), ששימש כיו"ר זמני של ועדת הכספים עם התפרצות המגפה בישראל.  

להרשמה לכנס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email