כנס הפיננסים: מתוצאות סקר שביעות רצון הסוכנים ועד העשרות מקצועיות

ב-21 באוקטובר יערך יום העיון המקוון של ועדת הפיננסים בלשכה. סקר שביעות רצון מבתי השקעות וחברות הביטוח ייחשף בכנס המקוון בו ישתתף גם הממונה על שוק ההון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ועדת הפיננסים של לשכת סוכני הביטוח תקיים יום עיון מקוון ב-21 באוקטובר 2021. בשבוע הבא תפורסם הזמנה רשמית לכנס ובה המועדים והנושאים שיועלו בה.

לדברי סו"ב לידור לבקוביץ, יו"ר ועדת הפיננסים, ביום העיון ייחשף סקר שביעות הרצון של סוכני הלשכה מבתי ההשקעות וחברות הביטוח בנושאים הקשורים לפיננסים. סקר זה היה אמור להיחשף בכנס הפיננסים הארצי של הלשכה שהיה אמור להתקיים ב-14 ביולי, אך נדחה.

לידור לבקוביץ. צילום: אלה מילת

יום העיון יימשך כשעתיים ויתנהל בדף הפייסבוק של המכללה לביטוח ופיננסים; הוא יוקלט וניתן יהיה לצפות בו גם לאחר סיומו, וגם לפי מקטעי הנושאים השונים שיסוקרו בו.

בכירים בענף ואנשי מקצוע

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת, ניאות להזמנת נשיא הלשכה בפועל סו"ב יוסי אנגלמן וסו"ב לבקוביץ, ויישא דברים בכנס.

לאחר דברי פתיחה של אנגלמן ולבקוביץ יתקיים יום עיון מקצועי שיכלול גם העשרה. במרכז הכנס כאמור, תוצאות סקר שביעות הרצון של סוכני הלשכה, אותן יחשוף סו"ב דב צור, חבר הוועדה.

היועץ העסקי ערן שומרון, ידרבן את משתתפי יום העיון כשייתן טיפים למוטיבציה לפיתוח עסקי; חבר ועדת הפיננסים סו"ב יוסי ראובן ידבר על פתרונות מימון; סו"ב דוד בכר ידבר על הערכת שווי תיק דוכן. עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש הלשכה, יסקור עדכונים רגולטוריים אחרונים. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email