כנס הפיננסים של הלשכה בסימן "שירות שווה כסף"

היכונו לכנס של הלשכה שיתקיים ב־4 בספטמבר בקרית שדה התעופה; בין הנואמים יהיה גם ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים של הכנסת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס הפיננסים הארצי של לשכת סוכני ביטוח יתקיים ב־4 בספטמבר 2019 בהיכל התרבות חבל מודיעין בקריית שדה התעופה. ההרשמה לכנס החלה וצפויים לקחת בו חלק מאות משתתפים, בינהם חברי כנסת, בכירי המשק ושוק ההון, ובכירים נוספים. ל"ביטוח ופיננסים" נודע כי השנה יערך הכנס בסימן 'שירות שווה כסף'.

אביטל | צילום: באדיבות הלשכה

בכנס צפוי לנאום בין היתר יו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני. לדברי סו"ב אודי אביטל, יו"ר ועדת הפיננסים בלשכה, התכנית המקצועית של הכנס מוכנה והיא יתמקד בשירות החברות לסוכן. במסגרת הכנס יתקיים פאנל בנושא השירות לסוכן, שיורכב כולו מנשים – סמנכ"ליות שירות של קופות גמל ובתי ההשקעות, המסלקה הפנסיוניות ורשות המסים. את רב השיח תנחה סו"ב שוש כהן, חברת הוועדה.

הפאנל יתקיים לאחר חשיפת תוצאות סקר שביעות הרצון שבוצע בקרב סוכני הלשכה, לגבי השירות שהם מקבלים מהגופים שעוסקים בפיננסים – חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד. לכן תהיה התייחסות של משתתפות הפאנל לתוצאות הסקר.

הרצאות מקצועיות

המשנה למנכ"ל מיטב דש, רונן טוב, צפוי להעביר הרצאה בנושא השקעות בשוק הגלובלי, והוא יתמקד ביתרונות שבהשקעות בחו"ל על פני השקעות בארץ. סו"ב יוסי ראובן, חבר הוועדה, ירצה על משכנתה ישירה ועל איך מנצלים אותה לטובת פרנסת הסוכן. "במשכנתה ישירה טמון רווח כספי גבוה לסוכן הביטוח שייכנס לתחום וכל מה שהוא צריך לעשות זה להעביר ליד", מסביר אביטל.

ח"כ גפני | צילום: גיא קרן

בנוסף אליהם, גם סו"ב אייל רחוביצקי, מומחה לתכנון פרישה, ירצה בכנס – על "פרישה מעושרת". הרצאה נוספת יישא היועץ הארגוני יוסי ברק מ"ברק פתרונות פיננסיים" בנושא דיגיטציה, חשיבות הסוכן והשילוב ההיברידי של דיגיטציה ומכירה פנים אל פנים.

אודי אביטל עצמו יסקור את כל מה שקורה בענף הפיננסים הרלוונטי לסוכני הביטוח, על שקיפות החברות ועל השירות שלהן לסוכנים בתחום. הוא יתייחס גם למעמד הסוכן בתחום מבחינה משפטית: "אנחנו חשופים בצריח", אומר אביטל שמתכוון לומר דברים חריפים בנושא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email