כנס הפיננסים של הלשכה יתקיים ב-4 בספטמבר בתל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־600 משתתפים צפויים להגיע לכנס הפיננסים של לשכת סוכני הביטוח שיתקיים ב־4 בספטמבר בגני התערוכה בתל אביב. לדברי סו"ב אודי אביטל, יו"ר ועדת הפיננסים, הוא מקווה כי הכנס ירשום שיא משתתפים בשל תכניו המעולים והדגיש כי ההרשמה לסוכנים בעיצומה.

בכנס, שייערך תחת הסיסמה "מוסיפים ערך לכיסוי", ישתתפו בכירי בתי ההשקעות המעוניינים לחזק את הקשרים בינם לבין סוכני הביטוח; בולט במיוחד מספרם של בתי ההשקעות האלטרנטיביות, אפיק השקעה צומח. גם בכירי חברות הביטוח ישתתפו בכנס.

סו"ב אביטל | צילום: באדיבות לשכת סוכני ביטוח

נשיא לה"ב רועי כהן יכבד את האירוע בנוכחותו ויישא דברים בפני סוכני הלשכה. בכנס המקצועי עצמו ישתתפו וידברו גלעד אלטשולר מנכ"ל ובעלים משותפים באלטשולר שחם; ברק סורני מנכ"ל פסגות ואייל גורן מנכ"ל פסגות קרנות נאמנות; רונן טוב משנה למנכ"ל מיטב דש; ירון פיטארו מנכ"ל קרן וולת'סטון; אילן בויקו מנכ"ל אינטגו; קובי נבון יו"ר הון ליין; יאיר בן דוד מ"טריא"; איציק נוי מקרן "ואליו".

כן ישתתפו בכירים מחברות הביטוח שידברו בנושאי השקעות ופיננסים בהם שלומי תמן וקובי קלמן מכלל ביטוח, ליאור רביב ממגדל ואבי מויאל מהכשרה ביטוח. את הכנס ינחה מנחם הורוביץ כתב חדשות 2.

עוד מוסיף אביטל במאמר שיפורסם במגזין כנס הפיננסים: "סוכן הביטוח חייב ללמוד ולהתמקצע בנושאים הנוגעים לתיק הכלכלי המשפחתי של הלקוח. הסוכן חייב להתאים עצמו לתקופה ולשינויים החלים בה בקצב חסר תקדים. לשם כך, יצרנו בשיתוף עם המכללה סידרה בת ארבעה קורסים הנוגעים למקצוע: קורס ניתוח תיק; קורס מיסוי הפרט; קורס לניהול תיק השקעות; קורס לתכנון פרישה. מה עשתה הוועדה במהלך שמונת חודשי קיומה?

עד עתה נפתחו שני קורסים במכללה והמטרה לסיים את השנה עם 125 תלמידים. בנינו מערך לשולחנות עגולים עם היצרנים וזאת כדי לשפר את הדו שיח ולהגביר את השרות לסוכנים. הקמנו צוות לסיורים אצל היצרנים על מנת שילמדו איך מייצרים השקעות וכסף. הקמנו צוות מיוחד בתחום הנדל״ן והשקעות כמו גם משכנתאות רגילות והפוכות. הקמנו צוות לאשראי חוץ בנקאי כאפיק חדש לפרנסת הסוכן.

הקמנו צוות לנושא הטכנולוגי אשר מנהל משא ומתן להוזלת השירותים בשיתוף עם הוועדה הטכנולוגית. בימים אלו מוקם מרכז פרישה תחת שרביטו של נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד. יצרנו שת״פ עם לה״ב ועם מעוף של משרד הכלכלה, וזאת לצורך טיפול בעצמאים. יצרנו שת״פ עם המתכננים הפיננסים ויועצי המס. הוספנו יצרנים מתחום ההשקעות האלטרנטיביות להרחבת סל המוצרים של הסוכן. אנו בשלבי תכנון סופיים להקמת כוורת מומחים בנושאים משפטיים כגון דיני ירושות, כספים בנאמנות ועוד.

יצרנו שת״פ עם מעוף אשר ימליץ על מנטורים, מאמנים ויועצים ארגוניים לצורך הדרכות משותפות. יצרנו שת״פ למימון קורסים עם חברת הפניקס והם חברו להראל וזו רק הסנונית הראשונה".

המאמר המלא יפורסם במגזין הפיננסים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email