כנס השפלה בסימן כלים דיגיטליים לשירות הסוכן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־120 סוכנים וסוכנות של מחוז השפלה של הלשכה גדשו את מרכז התרבות "בית הפנאי" בנס-ציונה והקשיבו להרצאות מרתקות בתחום הטכנולוגיות המתקדמות והדיגיטציה, ואיך הן יכולות לעזור להם בניהול העסק והמשרד.

סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר מחוז השפלה, התייחסה בדברי הפתיחה שלה לנושא העצמת הנשים בלשכה. היא הזמינה את כל הסוכנות, עובדות המשרדים ונשות הסוכנים להשתתף בכנס הנשים של הלשכה שיתקיים בשבוע הבא, ב־24 במאי בכפר המכביה.

פלד. 

ד"ר אודי פרישמן, מומחה בביטוח רפואי, הרצה על "טכנולוגיות רפואיות מתקדמות בביטוח בריאות". פרישמן ציין כי יש בעיית נגישות לרפואה המצוינת והמתקדמת טכנולוגית בישראל, ומכאן החשיבות של ביטוח בריאות פרטי; הוא התייחס גם לתרופות חכמות שמחזקות את המערכת החיסונית במלחמתה נגד מחלת הסרטן וטען כי בעוד עשור נוכל לטפל בסרטן כבמחלה כרונית רגילה.

אבי פרדס, מנכ"ל ובעלי חברת sms דיבר על "הדרך הקלה לעבודה יעילה" והציג כלים דיגיטליים חשובים לסוכן לניהול המשרד חינם. בין היתר, הציע קישור של חברתו לקבלת נתונים על מבוטח לפנסיה ללא עלות, במקום להשתמש במסלקה תמורת תשלום.

טל רוזן, מנהלת מכירות תחום בריאות מ"קבוצת מגדל", סיפרה על טכנולוגיות מתקדמות וכיסויים חדשים שמוצעים במגדל, כמו תא לחץ, הקפאת ביציות וזרע, רשימת רופאים בלתי מוגבלת ועוד.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, ניהל שיחה חופשית עם באי הכנס; הוא עדכן אותם בפעילויות האחרונות של הלשכה וענה לשאלותיהם.

מורן זיסר, מנכ"לית בי־קום פתרונות תוכנה (באפי), דיברה על "כלים דיגיטלים שיעבדו בשבילכם". זיסר הציגה בפני הסוכנים מוצרים דיגיטליים חלקם חינם וחלקם בתשלום להתייעלות העבודה וליישום החל ממחר בבוקר".

פלד: "הסוכנים היו מרותקים להרצאות ולא עזבו עד לסיום הכנס. הם הודו לי על יום העיון שהיה לדבריהם ברמה גבוהה וציינו שקיבלו כלים יישומיים להטמעה במשרד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email