כנס חג החגים במחוז חיפה והצפון תחת הסיסמה של סבלנות ואחדות

מאות סוכנים הגיעו לכנס המסורתי של מחוז חיפה והצפון עבור כל הדתות; בכנס, שהיה ברמה מקצועית גבוהה, נערך פאנל בהשתתפות חברי כנסת ונשיא הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מחוז חיפה והצפון קיים השבוע את כנס "חג כל החגים" המסורתי, המשותף לכל הדתות, זו השנה השתים עשרה. בכנס השתתפו: עו"ד עדי בן אברהם, עו"ד שרון שוש, רו"ח מאיה ברבר, מיקי קופל, רונן טוב, קרן בן נשר, חברי כנסת, עיתונאים ,יו"ר מחוז חיפה והצפון של לשכת רואי החשבון, רו"ח גלית יחזקאלי, ומפקד חיל האוויר (מיל') אלוף אמיר אשל, שהעביר הרצאה מרתקת בשם "ממריאים ביחד"

מאות סוכנים וסוכנות גדשו את מלון דן כרמל בחיפה, כאשר הכנס היה תחת הסיסמה של סבלנות ואחדות. ארבעה סוכנים מבני כל הדתות סיפרו על החגים החלים בחודש דצמבר, כל דת בהתאם לחג שלה. כמו כן, הכנס היה ברמה מקצועית גבוהה.

כנס חג החגים במחוז הצפון. צילום: גיא קרן

סו"ב אניה לוין, יו"ר סניף חיפה, וסו"ב מוחמד חטיב, יו"ר סניף טבריה, פתחו את הכנס בדברי ברכה וסקירה של פעילות הסניפים בשנה שחלפה ופעילויות מתוכננות.

סו"ב מיכה אדוני, יו"ר המחוז, הודה למשתפי הפעולה מיטב דש, אוטו גלאס, פוינטר וקופל גרופ ואמר: "אין כמו העיר חיפה לערוך בה כנס זה, אשר מסמלת את ה"ביחד". חג החגים הוא החג של כל הדתות המאמינות באותו האלוהים. האדם הוא יציר כפיו. אין הבדל בין אדם לאדם כולם שווים. לכל אחד יש אמונה ואותה צריך לכבד. איש באמונתו יחיה".

אדוני התייחס בדבריו למוקדים הטלפוניים ואמר: "הם אם כל חטאת אשר גורמים נזק תדמיתי הן לסוכני הביטוח ולכל הענף בכלל".

בסיום דבריו ציין אדוני שהלשכה לא שוכחת את אנשיה והזכיר את מירה בר ז"ל, אברהם ליברזון ז"ל, פרח בן דוד ז"ל , דני פולק ז"ל, אסתר ניסים ז"ל ,ואסים יוסף ז"ל ואת האזכרה של ארז גוטמן ז"ל.

עורך עיתון עדיף רועי ויינברגר הנחה פאנל בהשתתפות  ח"כ מתן כהנא, ח"כ ד"ר יוסף ג"בארין ונשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד.

ח"כ כהנא הדגיש כי "כל הביטוחים שלי נעשים באמצעות סוכן ביטוח".

ח"כ ג'בארין התייחס לבעיית ביטוח החובה במגזר הערבי ואמר: "לא ייתכן שתיעשה הדרה ל-20% מהאוכלוסייה. זה מריח לא טוב".

נשיא הלשכה התייחס בדבריו למשבר הביטוח הסיעודי, למוקדים הטלפוניים והנזק שהם גורמים, כמו גם כניסת הבנקים וחברות האשראי לתחום הביטוח, והדגיש: "אנו נעשה הכל כדי שזה לא יקרה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email