כנס חוק ומשפט במחוז חיפה והצפון חיזק את הקשר עם לשכת עורכי הדין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס חוק ומשפט השלישי של מחוז חיפה והצפון נערך במלון דן כרמל בחיפה. 170 סוכנים הגיעו לכנס, ביניהם מ"מ נשיא הלשכה אורי צפריר, מיכל וינצר, אבי ברוך ועוד חברים מהנהגת הלשכה. הכנס נערך בשיתוף חברת איתוראן ושחר שרצקי, סמנכ"ל איתוראן, אף סיפר לסוכנים על הטכנולוגיות של רכב העתיד.

לכנס הגיעו עורכי דין רבים, ביניהם יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נווה, עו"ד תמי אולמן יו"ר לשכת עורכי הדין בצפון, עו"ד ניצן הראל, היועץ משפטי של הלשכה לסוכני הצפון, עו"ד אורנה אלבז מומחית בדיני משפחה, עו"ד ד"ר יריב וינצר, יועץ הלשכה בדיני תעבורה ונשיא גיבורים קטנים ועו"ד רפאל אלמוג, מומחה בתביעות גוף וסיעוד.

מיכה אדוני (מימין), ח"כ נחמן שי וליאור רוזנפלד
מיכה אדוני (מימין), ח"כ נחמן שי וליאור רוזנפלד

ח"כ ד"ר נחמן שי נתן הרצאה מדינית ביטחונית מעניינת והדגיש את חשיבותו ונחיצותו של סוכן הביטוח. אורי צפריר הדגיש בדבריו שאנו עומדים מול רגולציה כבדה, אך מתמודדים מולה: "אולם כשיש סמל מדינה מאחורי פקידי האוצר, לא תמיד זה קל. לדעתי סוכן הביטוח צריך להתאים עצמו לשינויים המהירים,להיות מקצועי יותר ודיגיטלי ומי שלא יהיה שם, יהיה בבעיה", הדגיש צפריר.

"הלשכה עושה עבודת קודש"

יו"ר מחוז חיפה והצפון מיכה אדוני בירך את הסוכנים הרבים שהגיעו לכנס ואמר: "בכל ימות השנה עושה הנהגת הלשכה, בראשותו של אריה אברמוביץ, עבודת קודש, המתבטאת בפגישות רבות ואף בקשר חשוב מול פוליטיקאים, חברות ביטוח, ראשי המשק והכלכלה ומול רגולציה מכבידה. כל זאת למען הסוכן ושמירה על מעמדו ופרנסתו". לדברי אדוני, מה שהיה לא יהיה עוד: "השינויים מהירים וסוכן הביטוח העכשווי צריך להתאים עצמו לשינויים התכופים, להתמקצע, להיות דיגיטלי וליצור מקורות הכנסה נוספים הנושקים לביטוח".

ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה, שהיה שותף מרכזי וחשוב בהכנת הכנס, הדגיש בדבריו את חשיבותה של לשכת סוכני ביטוח ושל השמירה על מעמדו של הסוכן, והדוגמה לכך הוא הקשר עם לשכת עורכי הדין בישראל ועם ארגונים אחרים. הוא עדכן את הסוכנים על האירועים הבאים המתוכננים במחוז הצפון וסיים את דבריו באמירה ברורה: "יש לנו לשכה חזקה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email