כנס ים המלח זוכה לביקוש ממחוזות נוספים

בהשתתפות 80 נוכחים נערך בשבוע שעבר כנס בשילוב מחוזות באר שבע והדרום וירושלים • סו"ב בקשי: "נתבקשנו על ידי סוכני מחוז השפלה לצרף אותם ליום עיון מסוג זה להבא"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כמיטב המסורת, מחוז באר שבע והדרום אירח ביום חמישי שעבר את מחוז ירושלים ליום עיון במלון קראון פלאזה שבים המלח. הכנס התקיים בשיתוף עם החברות שגריר, כלל ביטוח, אוטו גלס ופוינטר.

בפתיחת יום העיון בירכו את 80 הנוכחים יו"ר מחוז ב"ש והדרום סו"ב יפת בקשי, סו"ב שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים, סו"ב גבי מלכה, יו"ר סניף ב"ש והדרום וסו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים.

ראשי הסניפים והמחוזות בכנס ירושלים | צילום: גיא קרן
ראשי הסניפים והמחוזות בכנס ירושלים | צילום: גיא קרן

 

סו"ב מיקי נוימן, יו"ר הוועדה לביטוח חיים ופנסיוני, ריתק את הנוכחים בדרכים להתמודדות עם נושא הריסקים והביטולים. רן ברעם, סמנכ"ל בכיר ומנהל מרחב ירושלים והדרום מחברת כלל ביטוח ופיננסים, דיבר על "הסוכן במרכז – תפיסת השירות". יובל שיבר, סמנכ"ל מכירות בקבוצת שגריר הציג את השירות הדיגיטלי של החברה.

יארח מחוזות נוספים

סו"ב עופר חורש, חבר ועדת הבריאות, סיפר על "שדרוג פוליסת בריאות – מתי, למה ואיך?" עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש של לשכת סוכני ביטוח, סקר את חידושי הרגולציה, את חוזר קיום הביטוח וכיצד יש להיערך לקראת ביקורת הפיקוח. גיורא איילנד אלוף (במיל'), לשעבר ראש אגף המבצעים והתכנון, הרצה "על הסתרת האמת מהמטופלים, ומדוע זה נוגע לחברות הביטוח".

לאחר ארוחת צהריים במסעדת המלון, נהנו המשתתפים בכנס ממתחמי הספא.

סו"ב יפת בקשי: "על פי מסורת ארוכת שנים, אירח מחוז באר שבע והדרום את מחוז ירושלים בכנס ים המלח. באי האירוע נחשפו להרצאות מעניינות ומרתקות. ההדים בלשכה ותגובות משתתפי הכנס מעידים כי הכנס נגע בנושאים חשובים לסוכני הביטוח. עדות להצלחת יום העיון בשילוב מחוז ירושלים קיבלנו בכך שנתבקשנו על ידי סוכני מחוז השפלה לצרף אותם ליום עיון מסוג זה להבא".

סו"ב שמואל אשורי: "הייתה השתתפות מרשימה של סוכנים, גם מירושלים וגם מבאר שבע. התכנים המקצועיים היו מעולים; היתה הרצאת בריאות מאלפת של גיורא איילנד. תודה למחוז באר שבע על אירוח נפלא".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email