כנס מקצועי יוקרתי לסוכני מועדון TOP AGENT של מנורה

כ-100 סוכני ביטוח חברי המועדון השתתפו בכנס שנערך בת"א; מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח: "שמירה על רלוונטיות בעולם הביטוח המשתנה מאוד חשובה לנו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים ביטוח ערכה בשבוע שעבר כנס מקצועי ויוקרתי לסוכני מועדוןTOP AGENT.

הכנס התקיים במלון דן ת"א בנוכחות ערן גריפל, יו"ר קבוצת מנורה מבטחים, ארי קלמן, יו"ר מנורה מבטחים ביטוח, יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, גיא קריגר, מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל, ובכירי החברה. בכנס השתתפו כ-100 מסוכני המועדון.

תחת הקונספט "משפחה אחת" נהנו הסוכנים ממגוון הרצאות מעניינות שנגעו באספקטים שונים של מצוינות, חיזוק הקשר הבין אישי והובלה בטווח רחב של תחומים, כמו עסקים, שיווק, תקשורת, טכנולוגיה ועוד.

בכירי מנורה בכנס המצטיינים | צילום: שאולי לנדנר

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ברך את הסוכנים, הודה להם על פעילותם ותרומתם הרבה לקבוצת מנורה מבטחים וסקר את המגמות המשתנות בעולם הביטוח.

בנוסף ציין בן אסאייג כי שמירה על רלוונטיות בעולם הביטוח המשתנה יכולה להתקיים בזכות יישום של מספר פעולות חשובות: אימוץ כלים טכנולוגיים חדשים, ניהול זמן יעיל ומקצועי יותר, הכשרה מקצועית מתמדת, הקפדה על יצירתיות מתחדשת ללא הרף וכמובן שמירה על הקשר האישי עם הלקוח.

בהמשך סקר את השפעות התהליכים הדיגיטליים שמסייעים רבות לסוכנים. למשל, פוטנציאל – הגדלת כמות הלקוחות, דיגיטל אישי – מיתוג הסוכן בתהליך, מכירת פוליסה דיגיטלית מקצה לקצה 24/7, תוך הורדת תשומות תפעוליות וכן תמיכה רגולטורית מלאה.

עוד בדבריו התייחס יהודה אל תהליכי מכירה ממוכנים שפותחו בקבוצת מנורה מבטחים ומסייעים רבות בתהליך המכירה עצמו הן לסוכנים והן ללקוחות. בנוסף, ציין בן אסאייג את הזכייה של החברה במקום ה-1 בסקר שביעות רצון לשכת סוכני ביטוח בתחום הבריאות עם דירוג במקום ה-1 בשישה מדדים: משך זמן הטיפול בתביעות, הוגנות בסילוק תביעות, הוגנות העמלות, זמינות מנהלי ועובדי החברה, מערך החיתום בחברה והיקף רשימת רופאי ההסדר.

בסיום הכנס נערך טקס מצטיינים לסוכני המועדון המצטיינים ובמסגרתו חולקו מגני הוקרה והוקרן סרט אישי על כל אחד.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email