"כנס משנה חיים"

בטור מיוחד מספרת סו"ב נאוה ויקלמן, חברת הנהלת מועדון MDRT ישראל, על הרשמים מכנס המועדון העולמי שנערך השבוע בארה"ב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש אירועים וציוני דרך משנים חיים, המעניקים מתנה להמשך דרכך המקצועית. מבין אלה, אין ספק כי לכנס השנתי של מועדון MDRT העולמי מקום מרכזי. כחברת הנהלת מועדון MDRT ישראל וחברת Top of the Table) ToT) מזה שמונה שנים, אני נמצאת בימים אלה בעיצומו של הכנס לשנת 2019, הנערך במיאמי שבארה"ב, יחד עם חברות וחברי משלחת ישראלית מרשימה בהובלת יו"ר המועדון, אלברט גבאי CLU, המהווה חלק ממפגן עוצמתי של כ־14,000 משתתפות ומשתתפים.

גם בכנס השנה אני נחשפת לרעיונות, לכיווני חשיבה ולתובנות שלא יסולאו בפז. להבנה כי עיקרון חוכמת ההמונים נגלה מולי באופן בלתי אמצעי ובעוצמות הגבוהות ביותר במסגרת המפגשים עם המוחות, המרצים ואנשי המקצוע הבכירים ביותר. מפגשים תחת קורת גג אחת של סוכנות וסוכני ביטוח מובילים מכל נקודה בעולם, הפועלים תחת כללי רגולציה ומאפייני שוק שונים, אולם מדברים באותה שפה ומיישמים הלכה למעשה את אותה נוסחה: מצוינות יחד עם מוטיבציה מובילות להצלחה בעסקים.

נאוה ויקלמן נושאת דגל ישראל בפתיחת MDRT צילום: אורית מסחרי

חוד החנית

פסיפס אנושי ומקצועי של סוכנות וסוכנים, חדורי שליחות ואמונה, החותרים כל העת לשדרג את הידע, היכולות והמיומנות שבידיהם, באמצעות הפרייה הדדית ודיונים מעמיקים, לנוכח התעצמות האתגרים שעמם הם מתמודדים מדי יום בסביבה דינמית ותחרותית.

על רקע יסודות אלו, כל מעטפת הכנס נותנת את המענה המושלם: הן ברמת הארגון, הן ברמת הדיוק והן ברמת התכנים עצמם. התנהלות ללא דופי, תחת סטנדרטים מושקעים ומוקפדים, שמעצימים את החוויה ומעניקים תחושת גאווה להשתייך לקהילה בין־לאומית רחבה, המהווה את חוד החנית של ענף הביטוח בכל מדינה.

גאווה זו ליוותה אותי במיוחד, עת נבחרתי לשאת בגאון את דגל ישראל בטקס הפתיחה החגיגי של הכנס, כבוד לו זכיתי בנוסף לחברים רבים וטובים בשנים עברו. אין לי ספק, כי ברגעים אלה, אל מול עיניהם הנשואות של נציגים מכל חמש היבשות, כולל ממדינות שאינן מקיימות יחסים מדיניים עם ישראל, מתווספת לתחושת השליחות המקצועית והחברתית גם תחושת שליחות לאומית, בייצוג סוכנות וסוכני הביטוח מישראל והמדינה כולה מעל במה עולמית.

עם החזרה הקרובה לפרקטיקה בשטח, אשא עמי מהכנס המרשים תובנה מרכזית אחת: מפגשי ה־MDRT מחזקים יותר ויותר את ההעשרה העצמית, כמו משפט העוצמה הכל־כך מדויק של ליאו י. פיני ג'וניור: "Do not wish to be anything but what you are – and try to be perfectly" בפועל מדובר במנות גדושות של מקצועיות ומוטיבציה, רעיונות ואנרגיה, במגוון מישורי הפעילות, להמשך מינוף והעצמת מכירות מכוונות לקוח, העוטפות אותו בפתרונות הביטוחיים המתאימים והרחבים ביותר עבורו.

בהזדמנות זו, אני מבקשת להודות במילים חמות ליו"ר MDRT ישראל, אלברט גבאי CLU, לחברי ההנהלה ולכלל חברי המועדון, על החברות והתמיכה, כפי שבאים לידי ביטוי בכנס זה, כמו בפעילויות ובכנסים נוספים. פנינו קדימה, נחושים, בטוחים בעצמנו וגאים על המקצוע בו בחרנו ועל השתייכותנו למועדון MDRT, שמבטא פעם אחר פעם את חשיבותם של סוכנת וסוכן הביטוח לביטחונם, לרווחתם ולעתידם של אזרחי ישראל והעולם כולו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email