יוסי מנור על כנס MDRT בוונקובר: ”להתמודד עם הג‘אגלינג של החיים“

כנס MDRT השנתי התקיים השבוע בקנדה בהשתתפותן של 50 מדינות. יו״ר MDRT אירופה, יוסי מנור מספר על האירוע – ועל התוכניות שלו לעתיד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מספר שיא של כ־12 אלף משתתפים נרשם בכנס העולמי השנתי של ארגון ה־MDRT שהתקיים השבוע בוונקובר שבקנדה. את הכנס פתח מצעד דגלי המדינות המשתתפות, כאשר חוה פרידמן, יו“ר ועדת האתיקה בלשכת סוכני הביטוח, נשאה את דגל ישראל הענק על הבמה. ישראל נמצאת במקום 22 המכובד מבין 50 המדינות החברות בארגון העולמי, בזכות מספר חברי הארגון בישראל.

להתגבר על הרגולציה

הכנס התקיים במרכז הקונגרסים של וונקובר (מערב) הענק, שבו אולם שניתן לכנס בו 11 אלף איש בבת אחת ובו אולמות הרצאות נוספים ל-2,000-4,000 איש. ”כל זה יושב על המפרץ היפהפה של וונקובר עם מראה של אניות ענק הנכנסות ויוצאות מהנמל“, מספר יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה, מוונקובר ל“ביטוח ופיננסים“.

יוסי מנור
יוסי מנור

לדבריו, התכנים של ההרצאות בכנס סבבו כולם סביב ההעצמה וההישגיות שצריך להטמיע בעצמו סוכן הביטוח. ”להתגבר על פחדים אישיים בדרך לפסגה. אחד הסמלים שעבר בכל ההרצאות היה ג‘אגלינג עם סכינים“, מספר מנור. ”הרעיון הוא לתפוס בכל פעם את ידית הסכין ולא את הלהב, כדי לא להיחתך. הנמשל הוא – שבג‘אגלינג של החיים צריך להתרכז ולהתמקד בלתפוס את הידית של החיים, את הבטוח ואת מה שמקדם אותך, ולא את הלהב שחותך לך את הדרך להצלחה. כלומר, על רקע שינויי הרגולציה חובקי העולם, על סוכן הביטוח להיות מסוגל להתגבר עליהם באמצעות העוצמות שלו והמיקוד שלו“.

לדברי מנור, מיד לאחר הכנס יופץ ספר ההנהגה החדשה של ארגון MDRT, גם באינטרנט, שבו יוצג גם מנור כיו“ר הארגון באירופה. ”אני כבר שוקד על תכנית העבודה שלי, לומד את התפקיד בהתבסס על לקחי קודמיי“, הוא מספר. ”בעוד חודשיים אשתתף בכנס בשיקגו בו אפרוש את משנתי לגבי הצורך להסיר את מחסום השפה האנגלית שמונע מסוכני מדינות אירופה, וגם בישראל, מללמוד ביסודיות את פרסומי ומסרי הארגון; יש כיום אפשרויות רבות לתרגום סימולטני באינטרנט, ונבדוק כיצד לגייס את זה לטובת הנושא של מחסום השפה האנגלית“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email