כנס MDRT: "המשתתפים יצוידו בבנק של רעיונות שיסייעו להם להעלות את אחוזי השיווק והמכירות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-100 חברים מתוך 165 חברי MDRT נרשמו עד כה לכנס של המועדון שיתקיים במרץ באילת, יממה לפני תחילת הכנס של הלשכה. לדברי יו"ר MDRT ישראל יוסי מנור, "זהו כנס מקצועי, גדוש בטיפים וכלים לסוכנים ולכל מי שעוסק בשיווק ובמכירות בתעשיית הביטוח והפיננסים. למעשה, אנחנו יוצרים חוויה כדי ליהפך למומחי שיווק ומכירות, ואנחנו משלבים זאת בהרצאות של מומחים, כולל מרצה אורח מארה"ב: סול היקס, מנטור בתעשיית הביטוח העולמית, שיחדיר מוטיבציה בסוכנים".

לדברי מנור, "סוכנים שישתתפו בכנס יחזרו עם בנק של רעיונות, שיסייעו להם להעלות את אחוזי השיווק והמכירות בשנה הבאה. לבאים לכנס מוזמנת חוויה מסוג אחר, שמשלבת לימודים, הנאה ואירוע חברתי. בכנס MDRT ישתתפו גם מנהלים בכירים בתעשיית הביטוח". הכנס יתחיל ביום ראשון, ה-8 במרץ, אך ביום שני משעות הצהריים יוכלו להצטרף להרצאות סוכנים שאינם חברי MDRT, ולטעום מהחוויה של חברות במועדון.

"המשכנו השנה את המסורת רבת השנים של קיום הכנס בצמידות לכנס של הלשכה", מסביר מנור. "כנס MDRT הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע של הלשכה ואנחנו יוצרים רצף אירועים. יש מחשבה לבחון בשנים הבאות אופציות חדשות, אבל השנה אנחנו דבקים במסורת".

בין המרצים בכנס: עו"ד רועי פוליאק, מומחה לדיני ביטוח, פנסיה וגמל, שינסה לסייע לסוכן לצאת מסבך הרגולציה; היועץ המשפטי לחברי המרכז עו"ד ג'ון גבע שיאיר את עיני הסוכנים בנושא אובדן כושר עבודה; עו"ד חיים קליר, מומחה לדיני ביטוח ונזיקין, יספר על הקלות הבלתי נסבלת בדחיית תביעות; חני שפיס, יועצת ומאמנת בביטוחי פרט ובריאות תדבר על ביטוח סיעודי; סמנכ"ל בהכשרה חברה לביטוח שמעון מירון יספר על הפוליסה הפיננסית החודרת; ויחתום את הכנס מנור עם סיכום וסיפור אישי על מבוטח.

כמו כן יושם זרקור מיוחד, שיאיר את נושא ביטוחי הריסק, על השוני והייחודיות שלהם, בהשתתפות מנהלי אגפים בחברות הביטוח המובילות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email